سه اصل نادیده گرفته شده برای موفقیت | برایان تریسی

در این ویدیو برایان تریسی در مورد سه اصل برای رسیدن به موفقیت که اصولا نادیده گرفته می‌شود و افراد به راحتی از آن می‌گذرند صحبت می‌کند. این سه از اساسی‌ترین کارهایی است که باید برای پیمودن مسیر موفقیت انجام داد. پیشنهاد می‌کنیم این ویدیو زیبا و آموزنده را از رو به بالا دریافت و تماشا کنید.

گاهی اوقات وقتی زمان رسیدن به موفقیت در زندگی حرفه‌ای و شخصی می‌رسد ، تمرکز بر ساده‌ترین اولویت‌های اصولی ، سودمندترین چیزی است که شما می‌توانید انجام دهید، هنگام که شما به بدن و ذهن خود چیزهایی را که برای برتری جویی لازم است می‌دهید ، نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت. مهم نیست که شما امیدوار هستید که چه چیزی بدست می‌آورید و یا انجام می‌دهید، مهم این است که سه چیز وجود دارد که پایه های اصلی موفقیت هستند و در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. پس تا پایان این پست با رو به بالا همراه باشید.

خواب

1. خواب کامل

ابتدا شما باید خواب کافی داشته باشید. در عصر جدید، تعداد بسیاری از مردم، بیشتر اوقات از کمبود خواب رنج می برند. عوامل مختلفی  وجود دارد که باعث این موضوع می‌شود که اولین آنها زندگی استرس زایی است که همه ما داریم. هنگامی که شما در یک وضعیت ثابت هستید، داشتن یک خواب راحت در شب آسان است ، به همین ترتیب وقتی که یک روز استرس زای طولانی داشته‌اید ، آرام کردن ذهن و خوابیدن گاهی اوقات سخت می شود.

عامل دوم که موجب کمبود خواب که در دوران مدرن می شود، نورهای مصنوعی  به خصوص نور گوشی‌های هوشمند با رایانه‌ها است. بسیاری از مردم ساعت‌های آخر شب را در پای تلفن‌ها و کامپیوترهای خود تا دقیقه‌ایی که می‌خواهند بخوابند، صرف می‌کنند. این روند ثابت می‌تواند ذهن شما را فریب دهد که همچنان روز است. همچنین می‌تواند تولید ملاتونین شما را آهسته کند و به خواب رفتن در شب را سخت کند.

وقتی که از این چالش رهایی یابید و خواب خوب شبانه را بدست آورید، هشت ساعت خواب در هر شب شاید حتی بیشتر ، برایتان توصیه می‌شود و این امر قطعا یک هدف ارزشمند است که می‌تواند مورد نظر شما قرار بگیرد. هنگامی که شروع به خوابیدن کافی در هر شب می‌کنید، بدن و ذهن شما به طور کامل از خستگی بیرون می‌آید. روز بعد شما ممکن است از نتایجی که این کار برای شما به ارمغان می‌آورد شگفت زده شوید.

 

ورزش

2. ورزش کردن

شما باید ورزش کنید ، مزایای فیزیکی ورزش به خوبی مشخص شده‌اند. هر چند مزایای ذهنی ورزش نیز قابل توجه است. مطالعات بیشماری تاثیر ورزش بر اعتماد به نفس ، مثبت اندیشی و شور و شوق و خیلی موارد بیشتر را نشان می‌دهد.

هنگامی که شما ورزش می‌کنید، بدن شما اندروفین ، که یک هورمون برای احساس خوب و یک داروی شادی بخش است، آزاد می‌کند و این اندروفین‌ها می‌توانند طیف گسترده‌ایی از مزایای مثبت را در طول روز برای شما فراهم کنند. علاوه بر آزاد سازی اندروفین ، ورزش منظم می‌تواند اعتماد به نفس شما را با تغییر در بدن شما بالا ببرد و به شما نشان دهد که می‌توانید اهداف خود را اگر ذهنتان را بر آنها متمرکز کنید ، بدست آورید.

البته مزایای فیزیکی ورزش نیز قطعا ارزشمند است، هنگامی که شما به طور مرتب ورزش می‌کنید انرژی یا قدرت بیشتر و سلامت بهتری دارید. تمام چیزهایی که قادر هستند تا به موفقیت بیشتر در زندگی شخصی و حرفه‌ای شما تبدیل شوند.

 

شادی | شاد | خوشحال

3. مثبت اندیشی

شما باید مثبت اندیش باشید. یک نقل قول معروف است که می‌گوید هنگامی که شما فکر می‌کنید می‌توانید و هنگامی که گمان می‌کنید که نمی‌توانید، احتمالا در هر دو حالت درست است.

در اکثر موارد ، چشم انداز یک فرد درباره زندگی غالبا تبدیل به یک پیشگویی از جانب خود فرد می‌شود. هنگامی که شما ذهن خود را با افکار مثبت و خوش بینی پر می‌کنید، نتایج مثبت نیز به دنبال آن می‌آیند. برعکس هنگامی که شما ذهن خود را با افکار منفی و بدبینانه پر می‌کنید، نتابج منفی به دنبال دارد.

بنابراین تفکر مثبت همانند سوخت برای ذهن شما است و با کمک به شما برای غلبه بر چالش‌هایی که با آن مواجه هستید. به جای آنکه اجازه دهد توسط آنها پایین آورده شوید، شما را به سمت موفقیت می‌برد. برای اینکه شما طرز فکری داشته باشید که خودش را به سمت موفقیت ببرد، ضروری است تا شروع به تلاش برای داشتن نگاهی مثبت به همه جنبه‌های زندگی خود کنید، در نهایت ممکن است از چگونگی نتایج دراماتیکی که بعد از این تغییر ساده به دست می‌آید ، شوکه شوید.


بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم ویدیوهای دیگر برایان تریسی را تماشا کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.