3 ویژگی فروشنده‌های موفق | برایان تریسی

در این ویدیو برایان تریسی در مورد 3 ویژگی فروشنده‌های موفق و راه‌های رسیدن به این 3 ویژگی را بیان می‌کند. این 3 ویژگی، فروشنده‌های خوب را از خارق‌العاده جدا می‌کند. این ویدیو را با زیرنویس فارسی از سایت رو به بالا دانلود کنید و با دقت به آن گوش کنید.

در همان لحظه اول برایان تریسی بیان می‌کند که اگر شما هم همانند فروشنده‌های موفق فکر کنید، همان نتایجی را می‌گیرید که آن‌ها گرفته‌اند. همچنین اولین گام برای رسیدن به یک فروشنده موفق همین است. پس خصوصیات فروشنده‌های موفق همین است:

 

فکر کردن در مورد اهداف

1. آن‌ها در مورد اینکه چه چیزی می‌خواهند و چطور بدستش بیاورند فکر می‌کنند.

اگر شما هدفگذاری کنید و به طور مثبت به این موضوع که چگونه به اهداف‌تان در فروش برسید فکر کنید، می‌توانید 5 الی 10 و حتی 20 برابر نسبت به یک فروشنده معمولی بفروشید.

 

اعتماد به نفس

2. اکثر فروشنده‌های موفق اعتماد به نفس بالایی دارند.

آن‌ها می‌دانند که 20 درصد از فروشندگان، 80 درصد از فروش را انجام می‌دهند و مصمم هستند که در آن گروه موفق قرار گیرند و یاد بگیرند چطور همانند بهترین‌ها باشند. شاید قدمی که باید بردارید تا فروشنده موفقی شوید این است که تعهد کنید که در حوضه کاری خودتان بهترین باشید. پس تصمیم بگیرید که جزو 10 درصد افراد موفق جامعه قرار بگیرید و تبدیل به بهترین فرد در صنعت خودتان شوید.

بعد از تصمیم‌گیری وارد مسیر موفقیت شوید و در این مسیر بمانید و به طور مداوم جلو بروید. به شکل زمان‌بندی شده یک توانایی و قابلیت جدید در خود پرورش دهید که در کارتان شما را جلو ببرد. مطمئن باشید که هیچ چیز در این دنیا نیست که جلوی شما را بگیرد، اگر وارد مسیر پیشرفت شوید و در این مسیر بمانید و به جلو حرکت کنید.

برای تحقق این موضوع تصمیم بگیرید که موفق‌ترین فروشنده‌ای که می‌شناسید بشوید و سپس با خودتان این جمله را تکرار کنید :
“من بهترینم، من بهترینم، من بهترینم”
اگر به طور مداوم ادامه دهید مطمئن باشید که زمانی این جمله به حقیقت تبدیل می‌شود.

 

رو برو شدن با ترس ها

3.فروشنده‌های موفق به طور مداوم با ترس‌هایی روبه‌رو می‌شوند که اکثر فروشنده‌ها را عقب نگه می‌دارد.

دو مورد از بزرگترین ترس‌هایی که شما را عقب نگه می‌دارد، یکی ترس از شکست و دیگری ترس از طرد شدن است.
این ترس‌ها شما را فلج می‌کنند و نمی‌گذارند که هیچ پیشرفتی داشته باشید. باید این را بدانید که همه، این ترس‌ها را دارند. هرکسی که می‌شناسید یا ملاقات کردید به نحوی از شکست و طرد شدن می‌ترسد. اما افراد شجاع با ترس‌ها روبه‌رو می‌شوند و هر طور که شده کارشان را ادامه می‌دهند.

در طرف دیگر هم افراد متوسط از ترس دور می‌شوند و دلایل این ترس هم نادیده می‌گیرند. برای اینکه شما هم با این ترس‌ها مقابله کنید و آن‌ها را پشت سر بگذارید این کلمات را بکار ببرید:
“من می‌توانم انجامش بدم، من می‌توانم انجامش بدم، من می‌توانم انجامش بدم”

این کلمات در واقع حس ترس از شکست و طرد شدن را خنثی می‌کند یا از بین می‌برد. همچنین هرچه بیشتر این کلمات را تکرار کنید، ترس‌های شما کمتر می‌شود و اعتماد به نفس شما بالا می‌رود. به شکلی که فکر می‌کنید غیرقابل توقف هستید.
بهترین فروشنده ها به کمپانی، محصولات، خدمات و مشتری‌هایشان ایمان دارند. مخصوصا آنها به خودشان و توانایی خودشان برای موفق شدن ایمان دارند.

برایان تریسی نویسنده و سخنران انگیزشی و توسعه فردی

هیچ وقت امکان شکست خوردن خود را در نظر نگیرید و همیشه اصرار داشته باشید که در نهایت پیروز می‌شوید

از فروشندگی اغلب به عنوان انتقال شور و اشتیاق نام برده می‌شود. هر چه بیشتر در مورد محصول خود شور و اشتیاق داشته باشید، مشتری‌های بیشتری جذب محصول شما می‌شوند . فروش بسیار بالاتری خواهید داشت. همچنین هر چه بیشتر کار خود را دوست داشته باشید، بیشتر به کمپانی و محصولات خود پایبند هستید و به طور طبیعی و صادقانه بیشتر به مشتریان خود در مورد کمک کردن به آن‌ها جهت تصمیم‌گیری برای یک خرید خوب، اهمیت می‌دهید .

از آنجایی که اکثر افراد به چیزی که فکر می‌کنند تبدیل می‌شوند، شما هم این جملات را همیشه با خود تکرار کنید:
“من کارم را دوست دارم، من کارم را دوست دارم، من کارم را دوست دارم”

اکثر فروشنده‌های موفق ، خودشان و کارشان را دوست دارند و مشتری‌هایشان می‌توانند این را احساس کنند. در نتیجه مشتری‌هایشان می‌خواهند از آن‌ها خرید کنند و به دوستانشان معرفی کنند.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.