5 روش برای اینکه هر چیزی را به هر کسی بفروشید | برایان تریسی

فروشنده

در این ویدیو برایان تریسی در مورد اینکه چطور بتوانید خود را در زمینه فروش قوی کنید و هر چیزی را به هر کسی بفروشید. وی 5 نکته در این ویدیو ذکر می‌کند که با عمل کردن به آنها می‌توانید فروش خود را بسیار بالا ببرید و نتیجه خوبی بگیرید. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود کنید و آن را با دقت تماشا کنید.

یکی از باارزش‌ترین مهارت‌هایی که یک فرد می‌تواند داشته باشد توانایی فروش هر چیزی به هر فردی است. متقاعد کننده بودن در زندگی ، توسط دانشگاه هاروارد به عنوان مهمترین مهارت شناخته شده است. یک شخص بزرگ تجاری یا فروشنده بودن ، فرصت‌های بسیاری را به خصوص برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم می‌کند. در اینجا چند نکته مفید برای فروش به هر کسی وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

1. نیازهای مشتری خود را بفهمید

مهم نیست که شما چه چیزی را می فروشید ، مهمترین قمت هنر فروشندگی این است که نیازهای مشتری خود را بشناسید و درک کنید که چگونه با آنها رو به رو شوید. تقریبا در همه موارد،  فروشنده‌ای که تمرکز خود را بر این موضوع که محصولش چطور به نیازهای مشتریان پاسخ می‌دهد و آنها را برآورده می‌کند قرار می‌دهد، بسیار موفق‌تر از فروشنده‌ای است که بر ویژگی‌ها و خصوصیات محصول خود متمرکز است.

شاید مشتری شما نکته‌هایی را مد نظر دارد که محصول شما قادر به برآورده کردن آنها است یا شاید خواسته‌هایی داشته باشند که قادر به تحقق آنها باشد. هنگامی که شما نیازهای مشتری هدف خود را تعیین می‌کنید و اینکه چگونه محصول شما قادر به برآورده کردن آنها می‌باشد، ارائه فروش خود در مقابله با آن نیازها ، بهترین راه برای فروش است.

2. خودتان را بفروشید

مهم این است که در نظر داشته باشید که قبل از اینکه فرد مایل باشد پولی را که به سختی به دست آورده است را به شما تحویل دهد، باید شما را به همان اندازه محصولی که برای فروش دارید ، دوست داشته باشد. هنگامی که شما در حال ارائه یک فروش هستید، کمی زمان صرف کنید تا مشتری خود را بشناسید و اجازه دهید آنها شما را بشناسند.

به آنها یک داستان کوتاه بگویید و آنها را بخندانید و به سادگی اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد. اگر شما بتوانید کاری کنید که مشتری ، شما را به عنوان یک شخص و یا حتی یک دوست ببیند، به جای اینکه شما را فردی که تنها قصد دارد تا چیزی را به آنها بفروشد بدانند، بیشتر برای خرید از شما به میزانی که تحت تاثیر خود شما هستند ترغیب می‌شوند.

سوال | تحقیق

3. تحقیق کنید که به چه کسی می‌فروشید

قبل از اینکه شما بتوانید نیازهای مشتری خود را برآورده کنید و هنر فروش خود را به کار گیرید تا آنها را به طور موثر مورد هدف قرار دهید. شما ابتدا نیاز دارید تا  هرچقدر که می‌توانید درباره فردی که قصد قروش به او را دارید اطلاعات بدست بیاورید. گاهی اوقات این امر مستلزم تحقیق در مورد یک مشتری خاص است. مثلا زمانی که شما در حال ارائه یک فروش بزرگ در یک رقم بالا در داخل شرکتی هستید که می‌توانید قبل از انجام آن تحقیق کنید. تحقیق درباره کسی که به آن می‌فروشید به معنای شناسایی مشتری هدف برای محصول شما و آنالیز نیازها و خواسته‌های آنها است.

در مجموع اگر می‌خواهید تا ارائه فروش شما تا حد امکان موثر باشد ، شناخت ممکن درباره فردی که قصد فروش به او را دارید قبل از اینکه شروع به ارائه فروش خود کنید ضروری است.

4. سوال بپرسید

فروش را در مرکزیت مکالمه با کسی که قصد فروش به او را دارید قرار دهید و یکی از مهمترین بخش های آن مکالمه، سوالاتی است که شما می‌پرسید. سوال پرسیدن از مشتری ها و در حقیقت گوش دادن به پاسخ آنها در دو روش متفاوت ارزشمند است.

یکی از آنها ، اجازه می‌دهد تا شما به اطلاعات بیشتری در مورد شخصی که  شما قصد فروش به او را دارید بدست بیاورید. مانند نیازها ، خواسته‌هایشان و آنچه که آنها در محصولات و سرویس‌ها جستجو می‌کنند. مهم است که  بدانید سوال پرسیدن یک تکنیک موثر در فروش است. زیرا مردم امروزه از صحبت کردن درباره خود لذت می‌برند.

این امر به این موضوع بر می‌گردد که کسی که می خواهید به او بفروشید را شبیه خود کنید. زمانی که شما علاقه واقعی به آنها نشان می‌دهید و به آنها فرصتی برای صحبت در مورد موضوعات مورد علاقه خودشان می‌دهید. آنها احتمالا بیشتر از مکالمه لذت خواهند برد و در پایان احتمال اینکه از شما خرید کنند بیشتر خواهد بود.

5. فقط نفروشید ، کمک کنید

افرادی که به شما به آنها چیزی می‌فروشید نیاز دارند که شما را به عنوان کسی ببیند که از طریق محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید به حل مشکل آنها کمک می‌کنید. به یاد داشته باشید که یکی از مهم ترین مواردی که مردم را مجبور به خرید یک محصول جدید می کند، این است که آنها با مشکلاتی مواجه هستند که امیدوارند بتوانند با محصول مورد نظر خود آن را حل کنند.

بنابراین کار شما این است که اطمینان ایجاد کنید که در تا حد امکان مفید هستید. هنگامی که شما واقعا در تلاش برای کمک هستید که آن را با آدرس دادن نیاز مشتریان انجام می‌دهید، ارائه فروش شما می تواند بسیار موفق باشد.


پیشنهاد می‌کنیم بعد از تماشای این ویدیو مابقی ویدیوهای برایان تریسی را مشاهده کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.