صبور باشیم! | باب پراکتور

صبور باشیم | باب پراکتور

صبر نوعی تقوا است. به عقیده باب پراکتور صبر واقعی اصطلاحی از درک عمیق است. هر اتفاقی زمانی که قرار باشد رخ دهد، اتفاق می‌افتد. در این جهان همه چیز بر اساس قوانین طبیعت اتفاق می‌افتد. در این ویدیو باب پراکتور در مورد صبور بودن و اینکه چقدر باید صبر کنیم تا به نتیجه ای که می‌خواهیم از تلاش هایمان بگیریم برسیم. این ویدیو را از سایت روبه بالا (Robebala.com) دانلود کنید.

برای دیدن نتیجه تلاش‌هایمان چقدر باید صبور باشیم

زمانی که ما هدف گذاری می‌کنیم، شروع می‌کنیم به تلاش کردن برای اینکه آن ایده به نتیجه‌ای که می‌خواهیم برسد. ما اصولا زمانی را برای رسیدن به آن هدف و دیدن نتیجه آن در نظر می‌گیریم. اما در اکثر مواقع در آن زمان اتفاق نمی‌افتد.

تمامی ایده‌ها یک دوره باروری یا نهفتگی در خودشان دارند. وقتی هویج را در زمین می‌کارید، حدود 70 روز باید صبر کنید تا آن هویج رشد کند. وقتی نطفه یک نوزاد ایجاد می‌شود، حدود 280 روز طول می‌کشد که آن نوزاد به شکل کامل دربیاید و وارد این جهان شود. نکته اینجاست که ما 280 روز را به راحتی صبر می‌کنیم. چون ما می‌دانیم که به دنیا آمدن آن نوزاد حدودا 280 روز زمان می‌برد. پس فقط به خاطر اینکه ما نمی‌دانیم به نتیجه رسیدن ایده ما چقدر زمان می‌برد، این بدین معنی نیست که ایده ها هم از این قانون پیروی نمی‌کنند.

نتیجه گیری

بر روی هر ایده‌ای که دارید کار می‌کنید، این را بدانید که به یک دوره زمانی نیاز دارد به نتیجه آن را ببینید. هیچکس مدت زمان باروری یک ایده را نمی‌داند. ما فقط می‌دانیم که با تمرکز کردن بر روی اهداف و تلاش هایمان و مدیریت زمان می‌توانیم مدت زمان نتیجه دادن آن را کمتر کنیم.

وقتی این موضوع را درک کنید به یک فرد صبور تبدیل می‌شوید و وقتی شما فرد صبوری باشید، در یک فرکانس بسیار زیباتر زندگی خواهید کرد که این بدین معنا است که از زندگی خود بیش از پیش لذت خواهید برد.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای باب پراکتور را تماشا کنید


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه از سایت رو به بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.