چطور مثبت بمانیم؟ | باب پراکتور

در این ویدیو باب پراکتور در مورد اینکه چطور مثبت بمانیم و تاثیرات این حالت بر موفقیت شما صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا (Robebala.com) دانلود کنید و آن را با دقت تماشا کنید.

چطور مثبت باقی بمانیم؟ - باب پراکتور

چگونه مثبت بمانیم؟

وقتی اشخاص یاد بگیرند که چطور مثبت بمانند، زندگی آنها به طور کلی تغییر خواهد کرد. در این جهان در هر چیزی تضاد وجود دارد. یعنی اگر شما مثبت نباشید پس منفی هستید.

برای اینکه مثبت بمانید باید مفهوم آن را درک کنید. از نظر باب پراکتور مثبت بودن یعنی قرار داشتن در یک فرکانسی که باعث می‌شود ما احساس خوبی داشته باشیم، بهتر عمل کنیم و مداوم رشد کنیم.

برای مثبت بودن باید بر روی چیزهای مثبت تمرکز کنید. باید عادتی در خود ایجاد کنید که ذهن بر روی نکات مثبت تمرکز کند. همیشه امکان دارد که شما از حالت مثبت خارج شوید. اما با تمرین می‌توانید به سرعت خود را به همان حالت مثبت برگردانید.

وقتی حال شما خوب نیست، به این معنی است که در حالت مثبت نیستید و دارید بر روی چیزهای منفی تمرکز می‌کنید. شما باید بر روی چیزهای خوب تمرکز کنید ، نه بر نکات منفی در هر چیزی.

احساسات ، فرکانسی از هوشیاری و آگاهی است که در آن قرار داریم. پس وقتی مثبت هستید ، در یک فرکانس خوب قرار دارید و وقتی منفی هستید در یک فرکانس بد قرار دارید. با مثبت بودن می‌توانید تمام چیزهای خوب را به سمت خود جذب کنید که این باعث می‌شود شما زودتر به موفقیت در کار و موفقیت در زندگی دست پیدا کنید.

نتیجه گیری

مثبت بودن یک انتخاب است. شما می‌توانید همانند یک آهنربا عمل کنید و تمام خوبی ها را به سمت خود جذب کنید و از زندگی لذت ببرید و یا بر خلاف این عمل کنید. تصمیم گیری با شماست.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای باب پراکتور را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه از سایت رو به بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.