چندین منبع درآمد | باب پراکتور

در این ویدیو باب پراکتور ، در مورد اینکه چندین منبع درآمد چیست و ثروتمندان چگونه با استفاده از این روش منبع درآمد بزرگی ایجاد کرده‌اند و ثروتمند شده‌اند، صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود کنید و بعد از تماشای آن به دنبال ایجاد چندین منبع درآمد برای خود باشید.

چندین منبع درآمد

در کتاب ناپلئون هیل “بیندیشید و ثروتمند شوید” او چیزی گفته، البته او خیلی چیزا گفته اما او چیزی مربوط به پول گفته و من فکر نمی‌کنم که اکثر مردم بتوانند بفهمند.

او گفت : ” اگر شما از آن دسته از افراد هستید که فکر می‌کنید که به تنهایی و به سختی کار کردن ثروت به ارمغان می‌آورد، آن تفکر را ازبین ببرید، چون واقعیت نداره ایجاد ثروت در مقادیر زیاد نتیجه سخت کار کردن نیست.”

حالا با دقت گوش کنید “ثروت زمانی می‌آید، که اگر در همه موارد واکنشی به تقاضای قطعی بر اساس فرمی از اصول تعریف شده انجام شود نه با شانس و اقبال.”

افراد ثروتمند خوش‌شانس نیستند آنها کاری می‌کنند که دیگران آن کارها را انجام نمی‌دهند اگر این قضیه را بررسی کنید، و بنده هم برای مدت زمان طولانی که چک کردم در گذشته افراد ثروتمند همیشه چند منبع درآمد وجود داشته است. آنها فقط یک منبع نداشتند.

من یک بار به مالزی سفر کردم از تورنتو تا کوالالامپور 25 ساعت پرواز است. زمان زیادی میبره که به آنجا برسید و من هر ماه می‌رفتم و بر می‌گشتم و این یعنی 50 ساعت پرواز برای مدت 5 سال در یکی از سفرها من زمان زیادی را برای فکر کردن و نوشتن کردم من همیشه یک قلم و یک کاغذ دارم و عدد یک با شش تا صفر روی کاغذ نوشتم، یک میلیون دلار.

یک میلیون دلار به نظر یک عدد جادویی میاد، من نمیدونم چرا اما ما یک شعر هم دربارش نوشتیم (بزرگش کردیم ). می‌خواهیم یک بازی کوچک انجام دهیم. بگویید اگر یک میلیون دلار برنده شوید باهاش چیکار می‌کردید؟ عمدتا پاسخی که یک شخص به شما میده به 25 تا 50 میلیون دلار نیازه که عملی بشه اما من نوشتم یک میلیون دلار و در دوران 60 سالگی آن را بدست آوردم به دوستان و افرادی فکر کردم که یک میلیون یا میلیون‌ها دلار بدست آوردند و به خودم گفتم” اونا چه کار متفاوتی انجام می‌دهند؟

در اکثر جهان آنها کاملا شبیه افرادی هستند که برای دریافت حقوق از این ماه تا ماه بعد تلاش می‌کنند و همینطور به این موضوع فکر کردم تا برایم روشن شد که آنها بیشتر از یک منبع درآمد دارند من هم بیشتر از یک منبع درآمد دارم بهش فکر کنید من این موضوع را روی کاغذ نوشتم و با این جمله تمام کردم ” چندین منبع درآمد (MSIs)”.

و البته این موضوع را چندین ساله که دارم تدریس می ‌کنم . وقتی از هواپیما پیاده شدم با مارک ویکتور هنسن تماس گرفتم فکر کنم وقتی باهاش تماس گرفتم جایی که بود نیمه های شب بود و اورا با ایده خودم هیجان‌زده کردم بهش گفتم: ” چرا ما به مردم یاد ندهیم که چطور با چندین منبع درآمد یک میلیون دلار بدست بیاورند؟ “. او هم فورا هیجان‌زده شد او جک کنفیلد را جذب کرد مالی پولیس و برنی دورمن را جذب کردیم و یک گروه از ما روی موضوعی کار کردند که گفته می‌شد: “انجمن یک میلیون دلاری“. در واقع آنجا بود که کتاب‌های “سوپ جوجه برای تقویت روح” به وجود آمد آنها میلیون‌ها دلار ازش بدست آوردند.

می‌خواهید پول زیادی بدست آوردید ؟
می‌خواهید از گروه بزرگ افرادی که برای دریافت حقوق ماه به ماه خودشان تلاش می‌کنند بیرون بیاید؟
چندین منبع درآمد ایجاد کنید

چطور این کار را انجام دهید ؟ گوش کنید پول پاداش دریافت شده برای سرویس ارائه شده است. نیاز‌ها را پیدا کنید و برطرفشان کنید این ربطی به کار ندارد این موضوع مربوط به ارائه خدمات است.

من یک کتاب در سال 1984 نوشتم. من کتاب های زیادی نوشتم اما آنها هنوز هم دارند آن را می‎فروشند. پس هر وقت آنها یکی از کتاب‌ها را فروختند، من پول بدست می‌آورم شما می‌توانید پول زیادی در زمانی که خواب هستید نسبت به زمان بیداری‌تان بدست بیاورید. شما می‌توانید در زمانی که خواب هستید بدست بیاورید و زمانی که بیدار هستید آنها را خرج کنید.

به این موضوع مهم فکر کنید و از آن عبور نکنید.
فکر نکنید که نمی‌توانید انجامش دهید. چون من می‌خواهم چیزی را به شما بگویم اگر من می‌توانم، شما هم می‌توانید.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای باب پراکتور را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه از سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.