6 نکته برای ساخت یک برند و تجارت جهانی

تجارت جهانی ساده نیست، اما پاداش زحمتتان ارزش انجام و تلاش کاری که روی آن تمرکز کرده‌اید را دارد. انسان های موفق بدون توجه به اینکه از کجا آمده اند همه به یک زبان صحبت می‌کنند. آنها قادر به درک هدایت کردن ، اندازه گیری کردن و دارای تمرکز قوی هستند، بدون اینکه چیزی را بخاطر تفاوت زبان ها از دست بدهند.

کارآفرینانی که می‌خواهند در سطح جهانی فعالیت کنند به چیزی بیشتر از یک روحیه شکست ناپذیر نیاز دارند. هدایت افراد از فرهنگ های دیگر یک هنر است و شناخت و درک اولویت ها ممکن است کاملاً با چیزی که شما فکر می‌کردید متفاوت باشد.

در ادامه 6 نکته به شما آموزش می‌دهیم که برای داشتن یک تجارت جهانی موفق به آنها نیاز خواهید داشت. پس تا پایان این مقاله با وبسایت رو به بالا همرا باشید.

 

1. پتانسیل خود را بشناسید

شاید ریسک وارد شدن به بازارهای جدید ترسناک باشد اما یک فرصت فوق العاده و غیرقابل انکاری است. کارشناسان به شرکت ها توصیه می‌کنند که استعدادهای برتر خود را به جای نگه داشتن در گام‌های اولیه، بهبود و گسترش دهند. با تغییر ارزش ها و انتظارات در سراسر جهان ، ایده‌ها و محصولات و برندهای جدید، موفقیت‌های خارق العاده‌ای را کسب می‌کنند. در واقع، بیشتر کشورها فرصت‌های عالی زیادی دارند، اما مشکل اینجاست که باید روی کدام یک تمرکز کنیم.

کسانی که می‌توانند محصولات و خدمات خود را به گونه ای با مردم کل جهان وقف دهند می‌توانند شاهد افزایش فروش و موفقیت زیادی باشند و با پیشرفت اینترنت و فروش های آنلاین راه های زیادی برای امتحان اینکه آیا این کار پولساز است یا نه وجود دارد.

 

2. شناخت فرهنگ

یکی از سخت ترین کارهایی که یک کارآفرین می‌تواند انجام دهد، درک و شناخت فرهنگ های مختلف در دنیا است که متاسفانه حتی ممکن است در دو نقطه مختلف از یک کشور هم متفاوت باشد. اگر کارآفرینان نتوانند استراتژی های خود را با اینها تطبیق دهند، ممکن است در شروع کار برای یافتن کشش بازار تلاش زیادی کنند. این کار ممکن است برای برندهایی با بودجه‌های بالا مشکلی نباشد. اما همه نمی‌توانند ضرر را برای طولانی مدت تحمل کنند. درک خواسته ها و نیازهای یک فرهنگ ممکن است به جلب رضایت مشتری و استقرار وی کمک کند.

 

تغییر مسیر

3. تغییرپذیر باشید

وقتی Best Buy در خارج افتتاح شد، آنها فکر می‌کردند که مدل کسب و کار آنها به همان روشی که برای آمریکایی‌ها انجام می شود جذاب است. اما همه از بازدید از فروشگاهی که به اندازه کافی بزرگ باشد که بتوان یک هواپیما در آن ساخت ، لذت نمی برند.

اگر تصمیم گیرندگان در Best Buy این موضوع را قبل از شروع فعالیت های جهانی خود می دانستند ، ممکن بود بتوانند روش های بازاریابی خود را برای رفع این مشکل تنظیم کنند یا حتی قالب فروشگاه‌هایشان را تغییر دهند.

هنگامی که حتی شرکت های بزرگ با تمام منابع خود مشکل اصلی استراتژی های خود را نمی‌بینند ، برای کارآفرینان کوچکتر بسیار مفید است که انعطاف پذیر باشند تا بتوانند چیزی را که واقعا مردم به آنها نیاز دارند، تولید کنند.

 

4. هر کاری که لازم است را انجام دهید

زمانی که به درک ویژگی های رفتار خود در کشور می‌پردازید باید کمی قبل از شروع یک تجارت جهانی تحقیق کنید. بسیاری از خارجی ها تجربه های خود را در مورد راه اندازی بیزینس در اینترنت آپلود می‌کنند.

با این روش شما می‌دانید که نمی‌توانید با این واقعیت که روزی بیست ساعت درفرهنگی خانواده محور کار می‌کنید، خود را تبلیغ کنید. اما حتی با وجود مشاوره های آنلاین بهترین روش مشاهده یک فرهنگ متفاوت روش آزمون و خطاست.

کارآفرینان مهاجر در کشورهای مختلف می‌توانند شبکه خود را گسترش دهند فقط بخاطر اینکه کار غیر عادی انجام می‌دهند. اما باید در مورد رفتار خود مراقب باشند. به عنوان مثال ، شما ممکن است نیاز به تنظیم ساعات خود داشته باشید تا بتوانید از شرکای تجاری خود پذیرایی کنید ، یا اخلاق خود را تغییر دهید تا بقیه احساس راحتی کنند.

 

مالیات

5. مالیات و مقررات تحقیقاتی

مالیات و مقررات برای هر کشوری متفاوت با دیگری است. بعضی از کشورها بیشتر از سایرین از آنها استقبال می‌کنند.

بعضی کشورها مالیات فوق العاده کم و حداقل دستمزد را دارند. مثلا یک تجارت ممکن است فقط بخاطر یک دلار بیشتر کار کند. بعضی از کشورها چنان قوانین و هزینه‌های سخت گیرانه‌ای تعیین می‌کنند که باعث می‌شوند کارآفرین قبل از شروع بکار تسلیم شود.

در حالی که واقعیت این است که هر کشوری می‌تواند یک هدف بلقوه برای یک کارآفرین فداکار باشد. در بعضی کشورها داشتن یک کسب وکار از سایرین راحت تر است.

 

6. واقع بین باشید

کارآفرینان باید از این آگاه باشند که بدون توجه به مقررات و قوانین رسمی چگونه دیده می‌شوند. بعضی کشورها نسبت به قوانین رسمی و اجرای آن بی اهمیت هستند. اما اگر شما ناراحت شوید یا به چیزی بی احترامی کنید ممکن است خود را در دنیایی از مشکلات قضایی بیابید.

این نوع معاملات پیچیده ممکن است موجب مرگ کارآفرینان امیدوار در هرجای دنیا شود. بیابید بگوییم که شما تمام چیزهای لازم برای راه اندازی شرکت را دارید، اما از قدرت هایی که بر منطقه حاکم است هیچ پاسخی دریافت نمی‌کنید. آنها ممکن است نیاز به یک فشار قوی اما مودبانه از سمت شما داشته باشند تا اجازه انجام کارها را بدهند. اما اگر شما زمانی برای درک فرهنگ آنجا نگذاشته باشید چگونه می‌توانید این را متوجه شوید؟


اگر این مقاله برایتان مفید بود، آن را با دوستان و همکاران خودتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.