سوالات عمومی

- ما که هستیم و هدف ما چیست؟

سایت موفقیت و انگیزشی رو به بالا به آدرس Robebala.com ، مرجعی برای نشان دادن مسیر موفقیت در کار و زندگی ، مقالات و ویدیوهای آموزشی توسعه فردی و به همراه آرشیو بزرگی از کلیپ انگیزشی ، کلیپ موفقیت و آموزشی از بهترین سخنران‌های جهان است.

هدف سایت روبه بالا ایجاد محیطی برای رشد و توسعه انسان ها است تا به تمام خواسته‌های خودشان در زندگی دست پیدا کنند و شادی و ثروت را در زندگی به بهترین شکل تجربه کنند.

- می‌خواهم در کسب و کار و زندگی خودم موفق شوم، از کجا شروع کنم؟

سایت رو به بالا برنامه‌های بزرگی برای کاربران خود دارد که شامل دوره‌های آموزشی موفقیت و توسعه فردی از بزرگترین مربیان جهان است. این دوره‌ها و سخنرانی‌ها به طور پی در پی در طی زمان در سایت منتشر خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم بعد از ثبت نام در سایت رو به بالا، برای شروع به صفحه اشتراک ویژه سایت رو به بالا بروید و پلن مورد نظر خود را خریداری کنید و از ویدیوهای ویژه سایت که شامل آموزش‌های بسیار مفیدی است، استفاده کنید.

- محتواهای این سایت هر چند وقت بروزرسانی می‌شود؟

می‌توان گفت هر دو الی سه روز محتوای جدیدی در سایت رو به بالا منتشر خواهد شد. ما تمام سعی خود را می‌کنیم که این زمان بدون افت کیفیت در محتواها و ترجمه ویدیوها کمتر شود.

- چطور می‌توانم اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کنم؟

با ورود به حساب کاربری خود و رفتن به صفحه حساب کاربری و سپس قسمت “پروفایل” می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات جدید بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

- چطور می‌توانم رمز عبور خود را بازیابی کنم؟

زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید به صفحه ورود وارد شوید و بر روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید تا به صفحه بازنشانی رمز عبور وارد شوید.

سپس ایمیل یا نام کاربری خود را در قسمت نشان داده شده بنوبسید و بر روی دکمه “کلمه عبور جدید” کلیک کنید.

بعد از آن ایمیلی از طرف سایت به ایمیل حساب کاربری شما ارسال می‌شود که لینکی در آن موجود است. این لینک برای این است که سایت رو به بالا بداند این درخواست از طرف شما ارسال شده است. بر روی این لینک کلیک کنید.

سپس ایمیل دیگری به ایمیل حساب کاربری شما ارسال می‌شود که حاوی رمز عبور جدید شما است. حالا می‌توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود شوید.

- چطور می‌توانم با پشتیبانی سایت تماس بگیرم؟

راه‌های ارتباطی با پشتیبانی سایت رو به بالا از طریق ایمیل و ارسال تیکت و گفتگوی زنده از طریق تلگرام است.

پیشنهاد ما این است که از طریق ارسال تیکت پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. واحد پشتیبانی سایت رو به بالا در کمترین زمان درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.

- برای ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات چه کار کنم؟

برای ثبت شکایات و انتقادات و پیشنهادات خود اول وارد حساب کاربری خود شوید و سپس به صفحه تیکت پشتیبانی رفته و بر روی دکمه ارسال تیکت جدید کلیک نمایید.

سپس در قسمت “بخش مربوطه” گزینه “ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات” را انتخاب کنید و تیکت خود را ارسال کنید.

کارشناس مربوطه در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهد داد.

اشتراک ویژه

- اشتراک ویژه سایت چیست و چه امکاناتی دارد؟

وبسایت رو به بالا برای برخی از ویدیوهای سایت که در دسته بندی سخنرانان و مربیان است طرحی ایجاد کرد که کاربرانی که هزینه پلن‌های اشتراک ویژه را پرداخت کنند می‌توانند به آن ویدیوها که ارزش آموزشی بالایی دارند دسترسی داشته باشند.

- کاربرانی که پلن‌های اشتراک ویژه را خریداری نمی‌کنند به چه چیزهایی دسترسی ندارند؟

کاربرانی که عضو عادی سایت هستند به محتوای ویژه سایت رو به بالا که شامل تمام ویدیوهای سخنرانان و مربیان بزرگ موفقیت و انگیزشی (ویدیوهای آموزشی ، سخنرانی‌ها ، کنفرانس‌ها و …) دسترسی ندارند. افرادی که به این ویدیوها دسترسی دارند می‌توانند از آموزش‌های این افراد بزرگ استفاده کنند و صد در صد در موفقیت آنها تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که کاربران عادی سایت به ویدیوهای انگیزشی و بیوگرافی‌ها و تمامی مقالات سایت روبه بالا دسترسی دارند.

- چرا باید پلن‌های اشتراک ویژه سایت رو به بالا را خریداری کنیم؟

قطعا تمام کاربرانی که به سایت رو به بالا می‌آیند برای آینده کسب و کار و زندگی خود رویاهایی دارند و قطعا این رویاها بزرگ است.

آموزش‌هایی که توسط مربیان بزرگ موفقیت و توسعه فردی در قالب ویدیوهای ویژه سایت به کاربران داده می‌شود، رسیدن به این رویاها را بسیار آسان می‌کند و به افراد کمک می‌کنند که خیلی سریع به اهداف خود دست پیدا کنند و زندگی سرشار از ثروت ، فراوانی ، شادی و سلامتی داشته باشند.

با خرید پلن‌های اشتراک ویژه سایت رو به بالا شما هیچ هزینه‌ای را بیهوده صرف نکردید، بلکه بر روی موفقیت خودتان سرمایه‌گذاری کرده‌اید و این را به شما تضمین می‌دهیم با عمل به این آموزش‌ها نتایجی خواهید گرفت که هزاران برابر ارزشمندتر از هزینه پلن‌های اشتراک ویژه سایت است.

- چطور می‌توانم پلن‌های اشتراک ویژه سایت را خریداری کنم؟

برای خرید پلن‌های اشتراک ویژه سایت رو به بالا باید اول وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به صفحه اشتراک ویژه سایت بروید و پلن مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

بعد از خرید، بلافاصله حساب کاربری شما به تمام ویدیوهای ویژه سایت دسترسی خواهد داشت.

- تفاوت پلن اشتراک ویژه یک ماهه با یک ساله در چیست؟

در حال حاضر از با خرید پلن اشتراک ویژه یک ماهه شما به تمامی ویدیوهای سایت رو به بالا دسترسی خواهید داشت. اما در آینده نزدیک کنفرانس‌ها و دوره‌های آموزشی در سایت قرار خواهد گرفت که قطعا برای کاربرانی که پلن‌های اشتراک ویژه شش ماهه و یک ساله خریداری کرده‌اند فعال است.

همچنین با یک محاسبه ساده می‌توانید دریابید که در خرید اشتراک ویژه یک ساله، شما تخفیف چشمگیری دریافت خواهید کرد.

این را هم بدانید تجربه نشان داده که با خرید اشتراک ویژه طولانی مدت، چون کاربران برای مدت زیادی بر روی موفقیت خودشان سرمایه‌گذاری کرده‌اند و عضو ویژه سایت شده‌اند، زمان‌های بیشتری به آموزش‌های موفقیت و توسعه فردی توجه کرده‌اند و در زمینه دستیابی به رویاهای خودشان درگیر شده‌اند.

- چطور می‌توانم کوپن تخفیف دریافت و از آن استفاده کنم؟

کوپن‌های تخفیف در زمان مناسبت‌ها و کمپین‌های سایت به صورت عمومی اعلام می‌شود. اگر کوپن تخفیف دارید در صفحه اشتراک ویژه بعد از انتخاب پلن مورد نظر خود و رفتن به صفحه پیش فاکتور، در قسمت “کد تخفیف” آن را وارد کنید و سپس دکمه “پرداخت اشتراک” را بزنید. تخفیف مورد نظر در صفحه درگاه پرداخت بر روی قیمت اصلی اعمال خواهد شد.

برای دریافت کوپن تخفیف، سایت رو به بالا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و از آخرین اخبار و تخفیف‌ها مطلع شوید.

تلگرام : Robebala

اینستاگرام : Robebala

- پلن اشتراک ویژه خریده‌ام، ویدیوهای ویژه سایت را از کجا دانلود کنم؟

لینک دانلود تمامی ویدیوهای سایت در همان صفحه مطلبی که آن ویدیو را در آن منتشر کرده‌ایم است. زمانی که شما پلن اشتراک ویژه‌ای خریداری نکرده باشید در پایین دکمه “دانلود ویدیو” پیامی با متن “دانلود این ویدیو فقط برای کاربران ویژه سایت امکان پذیر است” وجود دارد. بعد از خریداری پلن اشتراک ویژه این پیام ناپدید خواهد شد و شما به تمامی ویدیوهای سایت دسترسی خواهید داشت.

- هزینه را پرداخت کردم اما پلن اشتراک ویژه به من تعلق نگرفت، چکار کنم؟

اصولا چنین مواردی بسیار کم به وجود می‌آید، اما شاید به خاطر ترافیک بالای درگاه پرداخت و … چنین مشکلاتی هم به وجود بیاید.

اگر نتوانستید خرید را انجام دهید یا اینکه خرید انجام شد و پلن اشتراک ویژه به حساب کاربری شما تعلق نگرفت، به قسمت تیکت پشتیبانی سایت بروید و با ارسال تیکت پشتیبانی این موضوع را با واحد پشتیبانی سایت در میان بگذارید.

مطمئن باشید واحد پشتیبانی سایت رو به بالا در سریع‌ترین زمان پاسخگوی شما هستند.

- آیا اجازه دارم محتوا و ویدیوهای سایت رو به بالا را منتشر کنم؟

متاسفانه این امکان برای هیچ کاربری وجود ندارد. برای تولید و ترجمه و زمان بندی ویدیوها و مقالات سایت هزینه‌های گزاف و مهمتر از آن زمان‌های بسیاری صرف شده است. امیدواریم این را درک کنید و از انتشار غیرمجاز محتوا و ویدیوهای سایت رو به بالا خودداری نمایید. پیشنهاد می‌کنیم قوانین و مقررات سایت را نیز مطالعه نمایید.

- چگونه می‌توانم پنل خود را ارتقا بدهم؟

اگر پنل اشتراک ویژه‌ای (مثلا سه ماهه) خریده‌اید و می‌خواهید به پنل اشتراک ویژه بالاتری (مثلا یک ساله) ارتقا بدهید، بدون اینکه منتظر باشید تا پنل فعلی به پایان برسد، باید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درخواست ارتقا پنل اشتراک ویژه دهید.

کارشناس مربوطه با کسر هزینه روزهای طی شده از پنل اشتراک ویژه فعلی شما ، مابقی هزینه پنل جدید را به طور مستقیم دریافت می‌کند و پنل اشتراک ویژه شما را ارتقا می‌دهد.

لازم به ذکر است که کاربران فقط می‌توانند پنل خود را ارتقا دهند و غیر فعال کردن پنل اشتراک ویژه خریداری شده و بازگشت وجه پرداخت شده امکان پذیر نمی‌باشد.

- اگر پلن اشتراک ویژه خودم را حذف کنم، می‌توانم آن را بازگردانم؟

در صفحه حساب کاربری، در قسمت اشتراک‌ها دکمه‌ای برای حذف پلن‌های اشتراک ویژه قرار دارد که اگر پلن کاربری منقضی شد بتواند آنها را از لیست حذف کند.

این دکمه قابلیت حذف پلن‌های اشتراک ویژه منقضی نشده را هم دارد. تمامی مسئولیت حذف پلن‌های ویژه سایت رو به بالا بر عهده کاربران است و اگر کاربری پلن اشتراک ویژه منقضی نشده خود را حذف نمود، وبسایت رو به بالا نمی‌تواند آن را بازگرداند و آن کاربر پلن اشتراک ویژه خود را از دست می‌دهد. پس کاربران خود باید مواظب باشند.