سوالات عمومی

- ما که هستیم و هدف ما چیست؟

سایت موفقیت و انگیزشی رو به بالا به آدرس Robebala.com ، مرجعی برای نشان دادن مسیر موفقیت در کار و زندگی ، مقالات و ویدیوهای آموزشی توسعه فردی و به همراه آرشیو بزرگی از کلیپ انگیزشی ، کلیپ موفقیت و آموزشی از بهترین سخنران‌های جهان است.

هدف سایت روبه بالا ایجاد محیطی برای رشد و توسعه انسان ها است تا به تمام خواسته‌های خودشان در زندگی دست پیدا کنند و شادی و ثروت را در زندگی به بهترین شکل تجربه کنند.

- می‌خواهم در کسب و کار و زندگی خودم موفق شوم، از کجا شروع کنم؟

سایت رو به بالا برنامه‌های بزرگی برای کاربران خود دارد که شامل دوره‌های آموزشی موفقیت و توسعه فردی از بزرگترین مربیان جهان است. این دوره‌ها و سخنرانی‌ها به طور پی در پی در طی زمان در سایت منتشر خواهد شد.

- چطور می‌توانم اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کنم؟

با ورود به حساب کاربری خود و رفتن به صفحه حساب کاربری و سپس قسمت “پروفایل” می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات جدید بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

- چطور می‌توانم رمز عبور خود را بازیابی کنم؟

زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید به صفحه ورود وارد شوید و بر روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید تا به صفحه بازنشانی رمز عبور وارد شوید.

سپس ایمیل یا نام کاربری خود را در قسمت نشان داده شده بنوبسید و بر روی دکمه “کلمه عبور جدید” کلیک کنید.

بعد از آن ایمیلی از طرف سایت به ایمیل حساب کاربری شما ارسال می‌شود که لینکی در آن موجود است. این لینک برای این است که سایت رو به بالا بداند این درخواست از طرف شما ارسال شده است. بر روی این لینک کلیک کنید.

سپس ایمیل دیگری به ایمیل حساب کاربری شما ارسال می‌شود که حاوی رمز عبور جدید شما است. حالا می‌توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود شوید.

- چطور می‌توانم با پشتیبانی سایت تماس بگیرم؟

راه‌های ارتباطی با پشتیبانی سایت رو به بالا از طریق ایمیل و ارسال تیکت و گفتگوی زنده از طریق تلگرام است.

پیشنهاد ما این است که از طریق ارسال تیکت پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. واحد پشتیبانی سایت رو به بالا در کمترین زمان درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.

- برای ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات چه کار کنم؟

برای ثبت شکایات و انتقادات و پیشنهادات خود اول وارد حساب کاربری خود شوید و سپس به صفحه تیکت پشتیبانی رفته و بر روی دکمه ارسال تیکت جدید کلیک نمایید.

سپس در قسمت “بخش مربوطه” گزینه “ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات” را انتخاب کنید و تیکت خود را ارسال کنید.

کارشناس مربوطه در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهد داد.

- آیا اجازه دارم محتوا و ویدیوهای سایت رو به بالا را منتشر کنم؟

متاسفانه این امکان برای هیچ کاربری وجود ندارد. برای تولید و ترجمه و زمان بندی ویدیوها و مقالات سایت هزینه‌های گزاف و مهمتر از آن زمان‌های بسیاری صرف شده است. امیدواریم این را درک کنید و از انتشار غیرمجاز محتوا و ویدیوهای سایت رو به بالا خودداری نمایید. پیشنهاد می‌کنیم قوانین و مقررات سایت را نیز مطالعه نمایید.

- آیا هزینه‌ای که در سایت پرداخت کرده‌ام را میتوانم پس بگیرم؟

متاسفانه این امکان برای هیچ کاربری وجود ندارد. فقط در صورتی که مدیریت سایت اجازه دهد، هزینه مورد نظر به اعتبار کیف پول شما در سایت رو به بالا باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آن اعتبار برای خرید محصولات سایت استفاده کنید.