چگونه در سن 27 سالگی بازنشسته شدم؟ | دن لاک

چگونه در سن 27 سالگی بازنشست شدم؟ | دن لاک

در این ویدیو دن لاک در مورد گذشته خودش و اینکه چطور در سن 27 سالگی توانست ثروت زیادی بدست بیاورد و خود را بازنشسته کند صحبت می‌کند. همچنین وی در مورد اینکه بعد از آن چرا دوباره شروع به راه اندازی کسب و کار جدید کرد و چرا این کار را انجام داد صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود کنید و تماشا کنید.

دن لاک در زمانی که خیلی نوجوان بود کسب و کاری با دوستان خود راه‌اندازی کرد که آن چیدن چمن‌های خانه‌های همسایه بود. دن لاک می‌گوید سه چیز بود که باعث شد وی جوان و ثروتمند بازنشسته شود.

1. پرورش مهارت با درآمد بالا

منظور مهارتی است که این قابلیت را به شما می‌دهد که در عوض پول ، ارزشی یه بازار ارائه دهید. منظور دن لاک از این مهارت چیزی است که بتواند در ماه ده هزار دلار یا بیشتر درآمد ایجاد کند. دن لاک برای رسیدن به این درآمد فداکاری های زیادی کرد در حالی که دوستان او در آن سنین پایین مشغول تفریح و خوشگذرانی بودند. به گفته وی اگر برای رویای خود فداکاری نکنید، آن رویا تبدیل به فداکاری برای شما می‌شود.

2. شناختن ترندهای روز

یکی از چیزهایی که باید برای داشتن درآمد بالا و ایجاد کسب و کار باید بدانید، شناختن ترندهای روز است. مثلا در آن زمان دن لاک شروع به فروختن کلکسیون بروسلی در ebay کرد که درآمد خوبی کسب کرد و اولین درآمد چشمگیر خودش را بدست آورد.

3. سرمایه گذاری درست

وی پولی که از کسب و کارهای خودش بدست آورد را بر روی املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرد که در آن زمان سرمایه گذاری خوبی بود و باعث شد که پشتوانه‌ای برای بازنشسته شدن در سن پایین شود.

بعد از بازنشستگی دن لاک به رویای خودش که نشستن در ساحل بود عمل کرد، آما بعد از یک ماه نشستن در ساخل و تفریح کردن به این نتیجه رسید که این کار هیچ ارزشی ندارد . به همین دلیل پیش مربی خودش رفت و از او راهنمایی خواست. مربی او پیشنهاد کرد که یک کسب و کار جدید راه بیاندازد. وی اول از این کار امتناع کرد اما بعد از اینکه مربی او گفت که این دفعه در موضع بالا این کسب و کار را شروع میکنی و دیگر نیازی نیست که تلاش زیادی برای بالا آمدن کسب و کار داشته باشی، وی این تصمیم را گرفت و کسب و کار جدید خودش را آغاز کرد.

نتیجه گیری

مهم نیست که در چه مرحله‌ای و در چه سنی هستید. چیزی که مهم است این است که باور داشته باشید که موفقیت برای شما هم امکان پذیر است و وقتی به موفقیت رسیدید همیشه یک پله بالاتر هم وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم باز هم قدم بردارید. چون موفقیت یک مسیر است ، نه یک مقصد.


بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای دن لاک را تماشا کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.