چگونه قانون جذب را فعال کنیم؟ | جک کنفیلد

در این ویدیو جک کنفیلد در مورد اینکه چگونه قانون جذب را فعال کنید و از آن در زندگی خود استفاده کنید صحبت می‌کند. به گفته وی او شخصا این قانون را در شخصی و کسب و کار خویش به منظور موفقیت در آنها استفاده می‌کند و نتاج خوبی گرفته است. این ویدیو را از سایت روبه بالا دانلود کنید و با دقت آن را گوش کنید.

فعال کردن قانون جذب

قانون جذب یکی از قدرتمندترین نیروهای عالم که ما را احاطه کرده است و بر ما تاثیر می‌گذارد و اگر آگاهانه و عمدا از آن استفاده شود، می‌تواند بر آینده ما تاثیر مثبت بگذارد . مانند قانون جاذبه زمین، این قانون چیزی نیست که بتوانیم آن را خاموش و روشن کنیم.
فقط وجود دارد و مانند جاذبه زمین می‌توانیم انتخاب کنیم تا با آن مبارزه کنیم، می‌توانیم درباره‌اش شکایت کنیم یا می‌توانیم مانند افراد موفق از مزایای عظیم آن بهره ببریم. بله، من دارم در مورد قانون جذب صحبت می‌کنم.

پایه ای ترین شکل قانون جذب بیان می‌دارد که چیزی را به ارمغان خواهید آورد که در مورد آن فکر می‌کنی، حرف میزنی، به آن باور قوی داری و آن را شدیدا احساس می‌کنید. ساده بگوییم قانون جذب می‌گوید شما بر هر چیزی که متمرکز شوید، جذب زندگیتان خواهید کرد
بر هر چیزی که انرژی و توجه صرف کنید، به سوی شما بازخواهد گشت.

پس اگر بر چیزهای خوب و مثبت در زندگیتان تمرکز کنید به طور خودکار چیزهای خوب و مثبت بیشتری به زندگیتان جذب خواهید کرد و اگر بر فقدان و منفی بودن تمرکز کنید، آن جذب زندگیتان خواهید شد. بنابراین سه مرحله وجود دارد تا به شما کمک کند قانون جذب در زندگیتان را فعال کنید.

مرحله اول

مرحله اول درخواست کردن چیزهایی که می‌خواهید است، نه چیزهایی که نمی‌خواهید. زیرا قانون جذب بیان می‌کند که شما چیزهایی که انرژی، تمرکز و توجه تان صرف آن شود را جذب خواهید کرد، خواسته یا ناخواسته، اهمیتی نمی‌دهد.

پس شما باید بیشتر افکار و احساسات خودتان رو مورد ملاحظه قرار دهید. قانون جذب همچنین بیان می‌کند هر اندیشه و احساسی که عرضه می‌کنید، یک بسامد مرتعش با خودش حمل می‌کند که جهان با ارائه بیشتری از چیزی که شما مرتعش می‌کنید، پاسخ می‌دهد. اهمیتی نمی‌دهد که درخواست شما خوب یا بد است، تنها به ارتعاش شما پاسخ می‌دهد.
پس برای این که بیشتر بر افکارتان که به جهان عرضه می‌کنید، متعهد شوید باید تصمیم بگیرید چه چیزی می‌خواهید و همچنین تمرین کنید
احساساتی که هنگام به دست آوردن آن تجربه خواهید کرد را حس کنید.

شاید می‌خواهید حرفه خود را عوض کنید ، به ایالت دیگری نقل مکان کنید ، برنده یک جایزه ی بزرگ در یک برنامه تلویزیونی شوید یا از یک بیماری بزرگ بهبود پیدا کنید.

چه احساسی خواهید داشت وقتی به هدفتان رسیدید؟
در طول روز چه کاری انجام میدادید؟
با چه کسانی وقتتان را صرف میکردید؟

هر چه بیشتر درباره چیزهایی که می‌خواهید به جای چیزهایی که نمی‌خواهید فکر کنید و حرف بزنید، سریع‌تر مسیر رویاها و اهداف خود را پیدا می‌کنید.

جذب ثروت

مرحله دوم

مرحله دوم این است که باور داشته باشید چیزی را که می‌خواهید را به دست خواهید آورد و سپس اقدام کنید.

باور کردن این که چیزی را که می‌خواهید را به دست خواهید آورد، به چه معنی است؟
به معنی حفظ کردن امید مثبت، طی کردن روز خود با قطعیت و علم بر این که شما آینده ی خود را به دستان قدرتمندتر از خودتان واگذار می‌کنید. البته که وقتی باور داشتید چیزی را که میخواهید را به دست خواهید آورد،

قسمت دوم اقدام کردن است
اقدام کردن به اعمالی که نتایج دلخواه شما را ایجاد خواهد کرد . باور شما را تصدیق خواهند کرد که چیزهایی که می‌خواهید در دسترس هستند و به قدرت توقع داشتن شما اضافه خواهد کرد.

مرحله سوم

مرحله سوم دریافت چیزی که می‌خواهید با تبدیل شدن به ارتعاش منطبق با آن می‌باشد.

برای این که چیزی می‌خواهید را دریافت کنید باید به ارتعاش منطبق با آن چیزی که می‌خواهید جذب زندگیتان کنید، تبدیل شوید و آسان‌ترین راه برای تطابق با ارتعاش چیزی که می‌خواهید این است که در طول روز بر ایجاد احساسات عشق، شادی، قدردانی و سپاسگذاری تمرکز کنید. زیرا این‌ها احساساتی هستند که وقتی به اهدافتان دست پیدا کردید، خواهید داشت.

همچنین می‌توانید تمرین به حس کردن احساساتی کنید که تجربه خواهید کرد وقتی چیزهایی که می‌خواهید را دارید. شاید راندن یک ماشین که شما احساس قدرتمند بودن می‌کنید. یا در ساحل هستید که احساس آرامش می‌کنید.
همین حالا وقتی آن را تجسم می‌کنید، احساس کنید. به این فرآیند “رفتار کردن طوری که وجود دارد” می‌گویند

پس از اینکه این ویدیو را تماشا کردید شروع کنید به تمرکز کردن بر چیزهایی که در زندگی می‌خواهید، به جای چیزهایی که نمی‌خواهید و تصمیم بگیرید درباره ی همه چیز مثبت بیندیشید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این ویدیو در سایت رو به بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.