چگونه یک سخنران انگیزشی شوید؟ | جک کنفیلد

سخنران

آیا تا به حال رویای این را داشته‌اید که یک سخنران انگیزشی حرفه‌ای در زمینه خود باشید؟ یا حتی یک سخنران انگیزشی باشید تا به متحول کردن زندگی دیگران کمک کنید؟ در این ویدیو جک کنفیلد در مورد اینکه چگونه به یک سخنران انگیزشی موفق تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید صحبت می‌کند. وی همچنین از تجربه خودش می‌گوید که در 40 سال گذشته در حوضه کسب و کار سخنرانی و ارائه کتاب و دوره های آموزشی فعالیت داشته است که او را به سرعت به سمت موفقیت در کار و زندگی خود سوق داده است. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود کنید و اگر تمایل دارید که در زمینه سخنران انگیزشی فعالیت کنید ، به راه کارهای گفته شده در آن عمل کنید.

به اشتراک گذاری اصول موفقیت و تمرینات تحول گرایی با افراد و دیدن موفقیت آنها رضایت و اشتیاقی در شما به وجود می‌آورد که با کارهای دیگر قابل مقایسه نیست. به غیر از این موفقیت آنها سابقه بسیار درخشانی برای شما می‌سازد. در ادامه به شما می‌گوییم که چطور پیش بروید و تبدیل به یک سخنران انگیزشی موفق و حرفه‌ای شوید.

محتوای سخنرانی

1. محتوا بسیار مهم است

اطلاعات و اشخاص و ابزارهای زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند و بهره ببرند که با وجود اینترنت و مطالب آن این کار آسان شده است. اما گر محتوای شما که می‌خواهید به دیگران آموزش دهید بتواند طرز فکر افراد را تغییر دهد و یک راه جدید و بهتر برای روش زندگی ، حرفه و کار جدید به انها نشان دهد، این محتوایی است که نهادینه می‌شود و توسط مخاطبان شما مورد استقبال و استفاده قرار می‌گیرد. پس شما باید قبل از اینکه شخصی شما را استخدام کند تا در مقابل افرادشان صحبت کنید، باید ثابت کنید که می‌توانید این نتیجه را ارائه دهید.

بازاریابی سخنرانی

2. به راهی نیاز دارید که خود را به عنوان سخنران انگیزشی بازاریابی کنید

بی دلیل نیست که بعضی از افراد سریعا به عنوان یک متخصص پیشتاز در عرصه خود شناخته می‌شوند، درحالی که دیگران در همان عرصه تقلا می‌کنند تا پیشرفت کنند. همچنین بعضی از سخنرانان انگیزشی سابقه فوق العاده‌ای می‌سازند و قراردادهای مربوط به کتاب ، مجوزهای انتشار ، تورهای سخنرانی و … را دریافت می‌کنند. درحالی که بقیه سال‌ها صبر می‌کنند تا به عنوان یک سخنران استخدام شوند یا یک ناشر برای کتاب خود پیدا کنند.

شما باید چیزهایی که قابل عرضه در بازار هستیند را شناسایی کنید. سپس تشخیص دهید که کدام میتینگ‌ها و گروه‌ها به آن دانش احتیاج دارند و مایل هستند تا برای ارائه آن در رویداد بعدی به شما پول پرداخت کنند.

در پایان

شما هم می‌توانید یک سخنران برجسته در یک صنعت خاص یا سخنران انگیزشی مطرح بعدی در جهان باشید. اگر چنین می‌خواهید به دنبال آموزش های مختلف در این زمینه باشید. آموزش هایی همانند از بین بردن موانع ترس از سخنرانی و درآمدزایی از تعلیم دادن دیگران.

همچنین این را بدانید اگر می‌خواهید در این راه موفق شوید باید همین الان اقدام کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.