چگونه بازدهی بیشتری داشته باشیم؟ | باب پراکتور

چگونه بازدهی بیشتری داشته باشیم؟ | باب پراکتور

چرا بازدهی ما کم است؟

بازدهی بالاتر نیازمند مدیریت فعالیت‌های روزانه بهتر است. اکثریت زمان ما بر کارهای بیهوده از بین می‌رود. باب پراکتور در این ویدیو در مورد اینکه چگونه بازدهی بالاتری در کارهای خودمان داشته باشیم صحبت می‌کند. همچنین باب پراکتور یک خاطره از ملاقاتی که با ارل نایتینگل داشت و صحبت‌های او در مورد مدیریت زمان و فعالیت ها بیان می‌کند. این ویدیو زیبا را از سایت رو به بالا به آدرس Robebala.com دانلود کنید و به دقت تماشا کنید.

اکثر کارهایی که شما بر روی آنها وقت صرف می‌کنید، اصلا نیازی به انجام آنها نیست. بعضی کارها از روی بی‌توجهی انجام می‌شود. کارهایی که هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند. به معنای دیگر اکثر کارهایی که انجام می‌دهیم بی‌ارزش هستند و بازدهی ندارند. این کارها عاملی برای مشغول بودن شما هستند.

شما باید کارهایی انجام دهید که واقعا در زندگی شما تفاوت ایجاد کنند، کارهایی که برای رسیدن به هدف شما باشد. وقتی این کارها را انجام دهید می‌بینید که بازدهی شما به طرز چشم‌گیری بالا می‌رود. در نتیجه پاداش شما هم زیادتر می‌شود. افرادی که درآمد بیشتری دارند ، تولید بیشتری هم دارند.

چطور بازدهی خود را بالا ببریم؟

قبل از اینکه بخوابید، کارهایی که برای رسیدن به هدف خود در فردای آن روز باید انجام دهید را بنویسید. این کار باعث می‌شود فردا که از خواب بیدار شدید، تمام تمرکز شما بر روی آن کارها باشد و از حواس پرتی‌ها و کارهای غیرمفید جلوگیری کنید. این روش توسط میلیون‌ها نفر انجام شده است و مطمئن باشید این روش بر روی بازدهی شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

بعد از تماشای این ویدیو، پیشنهاد می‌کنیم ویدیو 4 تکنیک ذهنی برای بهبود مدیریت زمان از برایان تریسی را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه از سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.