چگونه یک میلیون دلار بدست بیاوریم؟ | دن لاک

در این ویدیو دن لاک در مورد اینکه چطور می‌توانیم یک میلیون دلار بدست بیاوریم و اینکه چرا اکثریت مردم نمی‌توانند این پول را بدست بیاورند صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا ( Robebala.com ) دانلود کنید و آن را به دقت تماشا کنید. مطالب بسیار مفیدی در این ویدیو توسط دن لاگ گفته می‌شود که به شما در موفقیت مالی و موفقیت در کار کمک شایانی می‌کند.

یک میلیون دلار

چگونه به این درآمد برسیم؟

بسیاری از مردم جویای پاسخ به این سوال هستند اما آنها به جای اینکه مسیر درست را انتخاب کنند ، بلیط بخت آزمایی می‌خرند و امیدوارند که بتوانند یک میلیون دلار برنده شوند. آنها این را نمی‌دانند که برای کسب این درآمد باید وارد بازار شوند.

اگر شما به حرفه‌ای علاقمند هستید یا اینکه دوست دارید به هدف کسب درآمد یک میلیون دلار برسید، این تنها کافی نیست. بازار اهمیتی نمی‌دهد که شما به چه چیزی علاقه دارید یا چه چیزی می‌خواهید.

برای اینکه یک میلیون دلار بدست بیاورید، باید در بازار ارزش ایجاد کنید. پول به افرادی که به شدت به آن احتیاج دارند و یا به شدت آن را می‌خواهند نمی‌رسد. ول به افرادی می‌رسد که می‌توانند برای بازار ارزش ایجاد کنند. پس به جای اینکه به دنبال پول بروید به دنبال نیازمندی‌ها باشید.

برای اینکه یک میلیون دلار کسب کنید باید یک نیاز بازار را برآورده کنید یا یک مشکل در بازار را برای مشتری ، مصرف کنندگان و مردم رفع کنید و برای این کار شما نیاز دارید در حرفه خودتان متخصص شوید.

فرض می‌کنیم شما چیزی را به قیمت یک دلار به یک میلیون نفر می‌فروشید، حدس بزنید چه اتفاقی می‌افتد، شما به یک میلیون دلار خود می‌رسید. یا چیزی را به قیمت 10 دلار به صد هزار نفر می‌فروشید، حدس بزنید چه اتفاقی می‌افتد، شما به یک میلیون دلار خود می‌رسید.
یا چیزی را به قیمت 100 دلار به ده هزار نفر می‌فروشید، شما به یک میلیون دلار خود می‌رسید. چیزی را به قیمت 1000 دلار به هزار نفر می‌فروشید، شما به یک میلیون دلار خود می‌رسید. یا چیزی را به قیمت 10000 دلار می‌فروشید، تمام چیزی که احتیاج دارید صد نفر مشتری است تا یک میلیون دلار کسب کنید. به همین سادگی است. بستگی دارد به این که چه کاری انجام می‌دهید و چه چیزی را می‌فروشید.

افزایش درآمد - موفقیت مالی

دو راه برای کسب یک میلیون دلار وجود دارد

پس برای این که این درآمد را کسب کنید. فقط دو راه وجود دارد: یا تعداد یا اندازه معامله. منظور از این حرف چیست؟ اگر چیزی را بر اساس تعداد بفروشید اگر چیزی رو برای یک دلار بفروشید و به یک میلیون نفر خدمت کنید به یک میلیون دلار خود می‌رسید.

هر کسی که میلیون ها دلار کسب می‌کند یا به حجم بزرگی از مردم خدمت می‌کنند بدین معنی است که به میلیون‌ها نفر می‌فروشند، خدمت می‌کنند یا بر آنها تاثیر می‌گذارند. برای مثال اپل که میلیاردها میلیارد دلار درآمد دارد. این شرکت به میلیاردها میلیارد نفر خدمت می‌کند. یا فیسبوک یا گوگل که آنها هم میلیاردها میلیارد دلار درآمد دارند و به میلیاردها میلیارد کاربر خدمات ارائه می‌دهند.

اگر تعداد نیست، اندازه معامله مهم است. یعنی شما چیزی رو به قیمت میلیون‌ها دلار می‌فروشید. فرض کنیم یک توسعه دهنده املاک یک واحد رو برای میلیون‌ها میلیون دلار می‌فروشد. شما یک واحد را می‌فروشید و میلیون‌ها دلار کسب می‌کنید. چیزی را برای 10 یا 20 هزار دلار به تعداد چند صد عدد می‌فروشید و به یک میلیون دلار خود می‌رسید.

به این سادگی است. اهمیتی ندارد از چه طرح کسب و کاری استفاده می‌کنید یا از تعداد استفاده می‌کنید که باید اندازه بگیرید. باید به میلیون ها نفر خدمت کنید و بر آنها تاثیر بگذارید یا از اندازه معامله استفاده می‌کنید و چیزی رو به قیمت بالا بفروشید. اگر با مشتری های کمتری کار می‌کنید و به گروه‌های کوچکتری از مردم خدمت می‌کنید، در یک سطح قیمت و کیفیت بالاتر باز هم می‌توانید به یک میلیون دلار خود برسید.

نتیجه گیری

شما فقط با امیدوار بودن و خواستن این موضوع به هیچ عنوان یک میلیون دلار خود را بدست نخواهید آورد. با گفتن مداوم جمله “من می‌خواهم میلیون‌ها دلار کسب کنم“، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و هیچکس به شما اهمیتی نمی‌دهد. شما می‌توانید در خانه بنشینید تلویزیون تماشا کنید یا با کامپیوتر یا گوشی خود بازی کنید و یا هر چیز دیگری این زندگی شما و انتخاب شماست. اما مطمئن باشید که تا چیزی فروش نرود یا خدمتی عرضه نگردد هیچ اتفاقی در زندگی شما نخواهد افتاد و به موفقیت مالی نخواهید رسید. پیشنهاد می‌کنیم پس از اینکه این ویدیو را تماشا کردید، ویدیو 7 قدم برای رسیدن به استقلال مالی از برایان تریسی را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.