ترس چطور به وجود می آید و چگونه بر ترس خود غلبه کنیم؟ | باب پراکتور

در این ویدیو باب پراکتور در مورد ترس و اینکه چطور ترس ها شما را از اهداف و موفقیت دور می‌کند، صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا ( Robebala.com ) دانلود کند و آن را با دقت تماشا کند.

چگونه بر ترس خود غلبه کنیم؟ - باب پراکتور

ترس یکی از بزرگترین موانعی است که در سر راه موفقیت شما قرار می‌گیرد. غلبه بر ترس از بزرگترین قدم‌هایی است که برای موفقیت خود و رسیدن به اهداف برداشت. برای این کار باید اول به این سوال پاسخ بدهیم که دلیل ترس چیست؟

ترس چطور به وجود می آید؟

به عقیده باب پراکتور دلیل اصلی جهل است نه آگاهی و دانستن. اگر بخواهیم کار جدیدی را شروع کنیم یا یک سری از پارادایم های خودمان را بشکنیم و الگوی رفتاری خودمان را تغیر دهیم ، به صورت ناخودآگاه وارد فضای سرگردان می‌شویم که تا الان نبوده‌ایم و ترس ایجاد می‌شود.

ترس بسیاری از افراد را متوقف می‌کند. افرادی هستند که از حرف زدن با غریبه ها می‌ترسند. افرادی هستند که برای سوال پرسیدن در مقابل دیگران وحشت دارند، بنابراین نمی‌توانند این کار را انجام دهند. فروشنده هایی هستند که از فروش می ترسند ، از پیشنهاد دادن به مشتریان خود. افرادی که شغل خود را دوست ندارند و از رها کردن آن می‌ترسند. یا افرادی که در رابطه های مخرب هستند و از ترک کردن آن ترس دارند.

وقتی به صورت دقیق‌تر به این موضوع نگاه می‌کنیم ، می‌فهمیم که این موضوع چقدر می‌تواند محدود کننده و خطرناک باشد. شخصی که خود را درون یک قفس حبس کرده و این قفس درون ذهن او قرار دارد . این طرز زندگی واقعا وحشتناک است.

راه حل

وقتی با ترس‌ها روبرو می‌شویم ، شما را رها می‌کند، راه‌حل این مشکل بزرگ این است. اگر شما به خاطر ترس، خودتان را از رسیدن به اهداف خود عقب نگه دارید، زندگی شما به وجود نمی‌آید. پس بهتر است نگذارید جلوی شما را بگیرد. شما باید شجاع باشید. افراد شجاع هم ترس دارند، اما با آنها روبرو می‌شوند.

ذهن خود را آماده کنید تا بتوانید قدم اول را برای عملی سازی اهداف خود بردارید. وقتی ما قدم اول را برداریم و کاری انجام می‌دهیم، آگاهی پیدا می‌کنیم. با آگاهی پیدا کردن ما ذهن خود را توسعه می‌دهیم و به مرور زمان ترس در آن مورد از بین می‌رود. پس ذهن خود را آماده کنید ، قدم اول را بردارید و همین امروز انجامش دهید.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای باب پراکتور را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.