چگونه بر به تعویق انداختن غلبه کنیم | باب پراکتور

چگونه بر به تعویق انداختن غلبه کنیم | باب پراکتور

تعویق انداختن مشکل بسیار بزرگی است

به تعویق انداختن کارها یکی از بزرگترین موانع موفقیت است. شاید هم می‌توان گفت بزرگترین مانع برای لذت بردن از یک زندگی خوب و فراوانی زیاد. در این ویدیو باب پراکتور در مورد به تعویق انداختن کارها و اینکه چطور این مشکل را برطرف کنید با شما صحبت می‌کند.

افراد بسیار زیادی ایده‌های جذابی دارند، اما به تعویق انداختن باعث عدم موفقیت آنها می‌شود. ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ، یک فصل از این کتاب را به طور کامل در مورد به تعویق انداختن کارها و راه حل برطرف کردن آن اختصاص داده است.

راه حل این مشکل تصمیم گیری است. تمام افرادی که از مشکل به تعویق انداختن کارها زجر می‌کشد ، در اصل هیچ وقت تصمیم قطعی نگرفته‌اند که آن کار ار انجام دهند.

ناپلئون هیل می‌گوید: رهبران همیشه بی‌درنگ تصمیم می‌گیرند و قطعا می‌دانند که چه می‌خواهند و به سرعت به آنها عمل می‌کنند. عادت به تعویق انداختن کارها در دوران نوجوانی شکل می‌‌گیرد و این عادت در زمان مدرسه و دانشگاه دایمی می‌شود. عمده ضعف تمام سیستم‌های آموزشی این است که به دانش آموزان یاد نمی‌دهند که چگونه تصمیم قطعی بگیرند. این گفته‌های ایشان در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته شده است که توسط باب پراکتور در داخل ویدیو خوانده می‌شود.

تصمیم گیری بسیار مهم است. وقتی تصمیم می‌گیرید که کاری کنید، به ذهن خود تلنگر می‌زنید که به فرکانسی که برای انجام دادن آن کار نیاز است برود. اصلا نیازی نیست که بدانید چطور انجام می‌شود، فقط باید بدانید که می‌خواهید انجامش بدهید. وقتی تصمیم می‌گیرید، ذهن شما بر روی فرکانس آن کار می‌رود و سپس هر چیزی که برای انجام دادن آن نیاز دارید به سمت شما جذب می‌شود.

راه حل مشکل به تعویق انداختن

از کارهای کوچک شروع کنید. تصمیم بگیرید که کاری را انجام دهید و سپس همان لحظه به سرعت انجامش دهید و به هیچ وجه درنگ نکنید. این تمرین بسیار خوبی برای حل این مشکل بزرگ است. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که همین الان تصمیم بگیرید و اقدام کنید.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم ویدیوتصمیم بگیریداز باب پراکتور را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.