تصمیم بگیرید! | باب پراکتور

تصمیم بگیرید!

در این ویدیو باب پراکتور در مورد تصمیم گیری و اینکه چرا افراد با اینکه اهداف بسیار خوبی دارند ولی به آنها عمل نمی‌کنند، صحبت می‌کند. تصمیم گیری یک اصل در موفقیت در زندگی و موفقیت در کار است. انسان‌ها با اینکه ایده های بسیار جذاب و خوبی دارند اما کمتر کسی به آنها عمل می‌کند.

دلایل مختلفی همانند درخواست مغز از ما برای ماندن در منطقه امنی که در آن هستیم ، برای عدم تصمیم گیری افراد وجود دارد. این ویدیو از باب پراکتور در مورد همین موضوع تصمیم گیری صحبت می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم آن را از سایت روبه بالا (Robebala.com) دریافت کنید و با دقت آن را تماشا کنید.

بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای باب پراکتور را تماشا کنید.


 

تصمیم گیری - باب پراکتور

متن ویدیو:

امروز در مورد موضوعی صحبت می‌کنیم که بعضی افراد هیچ وقت یاد نگرفتن که چطور انجامش بدهند. تصمیم گیری

ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک فصل کامل در مورد تصمیم گیری نوشته است.

اکثر افراد هیچ وقت تصمیم نمی‌گیرند مشکل جدی با این قضیه دارند.

چرا باید اینطور باشه؟

من فکر می‌کنم برای این مشکل دارند چون والدین آنها برایشان تصمیم گرفته‌اند تا زمانی که آنها خیلی پیر شده‌اند و هیچ وقت هم یاد نگرفته‌اند که چطور تصمیم بگیرند.

یک کاری که من با بچه‌هایم انجام دادم این بود که من هیچوقت برای آنها تصمیم نگرفته‌ام.

آنها از این موضوع خوششان نمی‌آید اونا میگن خواهش می‌کنم این کارو با من نکن، و من میگم به نظر شما الان باید چه کاری انجام دهیم؟ و در همین جا صحبت را قطع می‌کنم که خودشان جواب بدهند.

تصمیم گیری یک مفهوم خارق العاده است شما در اینجا نکاتی را پیدا می‌کنید که افراد موفق خیلی زود تصمیم می‌گرفتند و آنها بسیار آرام تغییرش می‌دادند. اگر قصد داشتند که آن را تغییر دهند و او گفت افرادی که سختی‌های زیادی در زندگی دارند خیلی کند تصمیم گیری می‌کنند، و به سرعت و بیشتر اوقات آن را تغییر می‌دهند.

میدونی تصمیم گیری چیز خنده داریه. بیایید به فرکانس‎ها فکر کنیم . اگر می‌توانستیم آنها را همانند دسته‌ای از خطوط ببینیم و بر روی آنها تفکر کنیم، و ما بر روی این فرکانس باشیم و بگوییم من می‌خواهم این کار را انجام بدم وقتی این تغییر کند.

این هیچ وقت تغییر نمی‌کند وقتی که شما بر روی این فرکانس باشید.

یک چیز خوب بعد از رسیدن به فرکانس بالاتر به وجود می‌آید.

یک هوشیاری بزرگتر

و اگر شما اینجا هستید و به این فرکانس فکر می‌کنید و چیزی که می‌خواهید این بالا باشه شما باید ذهن خود را این بالا ببرید.

چطور به اینجا برسید ؟ تصمیم بگیرید که اینجا باشید. این دقیقا همان چیزی است که باید انجام دهید.

لحظه ای بعد از اینکه شما تصمیم می‌گیرید به ذهن خود تلنگر می‎‌زنید که به فرکانس دیگری برود و شما شروع به جذب چیزهایی می‌کنید که هیچوقت بدون تصمیم گیری به آنها نمی‌رسیدید.

ما فعالیت های زیادی در مورد تصمیم گیری در سمینارهای خودمان انجام می‌دهیم این با ارزش‌ترین قسمت سمینار است مردمی که می‌خواهند بر تعویق انداختن غلبه کنند.

تصمیم بگیرید

اگر واقعا می‌خواهید این اتفاق بیفتد این کتاب را بگیرید “بیندیشید و ثروتمند شوید” و فصل تصمیم گیری را برای مدت 30 روز بخوانید.

به شما تضمین می‌دهم وقتی که تمامش کنید شخصی متفاوت خواهید شد.

پس به سرعت تصمیم بگیرید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه از سایت رو به بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.