افکار منفی بزرگترین دشمن موفقیت هستند | برایان تریسی

افکار منفی بزرگترین دشمن موفقیت هستند | برایان تریسی

در این ویدیو برایان تریسی در مورد اینکه چرا افکار منفی بزرگترین دشمن شما برای موفقیت هستند و اینکه چطور برای همیشه از دست آنها خلاص شوید با شما صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا به آدرس Robebala.com دانلود کنید و بعد از تماشا کردن به آن عمل کنید.

بزرگترین دشمن موفقیت شما

بزرگترین دشمنان برای موفقیت شما در زندگی هر گونه افکار و احساسات منفی هستند. آنها مانع رشد شما می‌شوند، شما را از پای در می آورند و تمام خوشی شما در زندگی را می‌گیرند. از ابتدای دوران، آنها بیشتر از تمام بلاهای تاریخ به افراد و جوامع صدمه وارد کرده‌اند. اگر واقعا می‌خواهید شاد باشید، یکی از مهم ترین اهدافتان این است که خود را عاری از افکار منفی کنید. اگر می‌خواهید چیزی در زندگی شما تغییر کند، باید از خودتان شروع کنید. اگر شما تغییر نکنید، هیچ چیز دیگری تغییر نمی‌کند. همه چیز از جمله موفقیت شما در زندگی به خودتان بستگی دارد.

توجیه کردن به طور خودکار موجب افکار منفی می‌شود

وقتی توجیه می‌کنید قصد دارید برای یک رفتار غیر قابل قبول از نظر جامعه یک توضیح قابل قبول از نظر جامعه ارائه دهید. شما توجیه می‌کنید تا کاری که انجام دادید و در مورد آن احساس بد و ناخوشایندی دارید را توضیح دهید یا به صورت قابل قبول نشان دهید. نقش قربانی را بازی می‌کنید و فرد یا سازمان دیگر را در نقش آدم بد یا غاصب جا می‌زنید.

نگرانی بیش از حد درباره اینکه افراد چطور با شما رفتار می‌کنند موجب تفکر و احساسات منفی می‌شود

تصور از خود برای بعضی از افراد با این که افراد دیگر چطور با آنها حرف می‌زنند یا درباره آنها فکر می‌کنند یا حتی چطور به آنها نگاه می‌کنند تعیین می‌شود. آنها جدا از نظر دیگران مفهوم پایینی از ارزش شخصی یا عزت نفس دارند. اگر نظر دیگران به هر دلیلی، واقعی یا تصور شده، منفی باشد، قربانی بلافاصله خشم، خجالت زدگی، شرم، دلسوزی به حال خود و گاهی اوقات ناامیدی را تجربه می‌کند.

مسئولیت کامل موقعیت خود را به عهده بگیرید

پادزهر هرگونه افکار منفی برای شما این است که برای موقعیت خود مسئولیت کامل را بر عهده بگیرید. همین حالا و برای باقی عمر خود. نمی‌توانید کلمات فوق العاده من مسئول هستم ولی همچنان عصبانی‌ام را همزمان بگویید. پذیرفتن مسئولیت، هرگونه تفکر منفی که تجربه می‌کنید را نادیده گرفته و از بین می‌برد.

تصمیم بگیرید که از افکار منفی اجتناب کنید

نوبت شماست تا تصمیم بگیرید که اجازه ندهید عدم اعتماد به نفس زندگی شما را کنترل کند. بعد از اینکه تصمیم گرفته‌اید کنترل را به دست بگیرید ، سطح اعتماد به نفس خود را دریابید و از پتانسیل خود بهره ببرید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.