دارایی – چیزی که افراد ثروتمند خریداری می‌کنند ولی افراد معمولی خیر | دن لاک

دارایی

بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی پیج‌های افراد ثروتمند را فالو و تماشا می‌کنند. آنها زرق و برق  زندگی این افراد همانند ماشین‌های آخرین مدل، ساعت های لوکس و گران قیمت و خانه‌های زیبا را می‌بینند و فکر می‌کنند که آنها فقط همین چیزهای لاکچری را خریداری می‌کنند و دارایی آنها این چیزها هستند. اما چیزی که این افراد در وهله اول خریداری می‌کنند اینها نیستند!

آنها در حقیق چیزهای دیگری را خریداری می‌کنند که به آنها دارایی می‌گویند و سپس توسط دارایی خود وسایل لاکچری که افراد می‌بینند را خریداری می‌کنند. در حقیقت این وسایل لاکچری و … همگی نوعی بدهکاری هستند و متاسفانه افراد معمولی و فقیر وقتی مقداری پول بدست می‌آورند، تمام آن را به جای سرمایه گذاری بر روی دارایی خود به بدهکاری تبدیل می‌کنند که همین موضوع یکی از عوامل ثروتمند شدن ثروتمندان و فقیر ماندن افراد معمولی و کم درآمد است.

در این ویدیو دن لاک در مورد این موضوع که افراد ثروتمند چه چیزهایی را خریداری می‌کنند و افراد معمولی و فقیر انجام نمی‌دهند صحبت می‌کند. بعد از دیدن این ویدیو خواهید آموخت که چطور سرمایه خود را درست سرمایه گذاری کنید و پایه‌های موفقیت مالی خود را تضمین کنید. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود و تماشا کنید.


اگر این ویدیو برایتان مفید بود، لینک این صفحه را با دوستان و فالورهای خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.