پلن های اشتراک ویژه

قطعا رسیدن به موفقیت و زندگی ایده آل نیازمند ابزار و آموزش های حرفه ای است. برای رسیدن به موفقیت باید بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به صورت روزانه خود را با آموزش های مبتنی بر موفقیت ، بهبود فردی و پیشرفت کسب و کار بروز کنید.

وبسایت رو به بالا با در نظر داشتن این موضوع مجموعه ای از بهترین ویدیوهای آموزشی از بهترین و شناخته شده ترین مدرسان جهان گردآوری و ترجمه کرده است تا شما به جدیدترین آموزش های جهان به زبان فارسی دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

اشتراک یک ماهه
119 هزار تومان
 • دسترسی به 80 ویدیو آموزشی ترجمه شده
 • یک ماه سرمایه گذاری برای موفقیت خودتان
بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، در صورتی که وارد حساب کاربری خود شده‌اید به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید.
اگر در سایت عضو نباشید ابتدا به صفحه عضویت در سایت منتقل می‌شوید و بعد از تکمیل ثبت نام به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید.اگر کد تخفیف دارید برای استفاده از آن حتما باید وارد حساب کاربری خود شوید یا در سایت عضو شوید و سپس به این صفحه مراجعه کنید.
کد تخفیف را درون باکس خود قرار دهید و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. تخفیف به طور خودکار اعمال می‌شود.

 

آموزش های چه اساتیدی برای افرادی که مشترک ویژه سایت هستند موجود است؟

ما سعی کردیم برای اطمینان از به موفقیت رسیدن کاربران ایرانی بهترین مدرسان که در سطح جهانی فعالیت می‌کنند و بسیار معروف هستند را تهیه و منتشر کنیم. در حال حاضر آموزش های افرادی که در ادامه میبینید در سایت موجود است.

 

این ویدیوهای آموزشی به درد چه کسانی نمی‌خورد؟

 • کسانی که به موفقیت، کسب ثروت و وجهه اجتماعی خودشان اهمیت نمی‌دهند
 • کسانی که می‌خواهند در همین سطح از زندگی که هستند بمانند
 • افرادی که از اهمال کاری و تنبلی خود لذت می‌برند
 • کسانی که منتظرند یک نیروی فراطبیعی آنها را ثروتمند کند
 • و …

 

این آموزش ها به درد چه کسانی می‌خورد؟

 • کسانی که تصمیم گرفته اند در زندگی فعلی خود تغییر ایجاد کنند
 • کسانی که یک آینده روشن برای خود و خانواده خوشان در نظر دارند
 • کسانی که هر چقدر تلاش کرده اند و به موفقیت نرسیده اند
 • کسانی که هم اکنون یک زندگی و کسب و کار موفق دارند و می‌خواهند آن را پیشرفت دهند
 • کسانی که سرمایه گذاری بر روی خود را عاملی برای موفقیت می‌بینند
 • کسانی که به دنبال دیسیپلین و مدیریت زمان در زندگی خود هستند
 • و …

 

با خرید پلن های اشتراک ویژه چه چیزهایی بدست می‌آورید؟

با خرید یکی از این پلن ها به تمامی ویدیوهای آموزشی در دسته بندی سخنرانان و مربیان (منو بالای سایت) دسترسی پیدا می‌کنید. تمامی این ویدیوها توسط تیم ترجمه رو به بالا به صورت حرفه ای زیرنویس فارسی شده است و به شما کمک می‌کند در مسیر کسب و کار و بهبود فردی خود، به صورت حرفه ای و با سرعت پیشرفت کنید و با بکارگیری این متدهای آموزشی به هر آنچه از آینده خود انتظار دارید دست پیدا کنید.

من زمان زیادی را صرف مطالعه و یادگیری می‌کنم

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت

بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بر روی خودتان است

وارن بافت کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی

آیا بدون این آموزش ها می‌توان به موفقیت و ثروت رسید؟

برای درک این موضوع به این مثال توجه کنید:

فرض کنید شما می‌خواهید شطرنج یاد بگیرید و در مسابقات جهانی مقام اول کسب کنید. یک صفحه شطرنج خریداری می‌کنید و در خانه به تنهایی و بدون هیچگونه آموزش حرفه ای و استادی، فقط با استفاده از قوانین شطرنج که بر روی جعبه آن نوشته شده است شروع به یادگیری می‌کنید. همچنین شخص دیگری در همان روز به یک استاد جهانی شطرنج مراجعه و زیر نظر او یادگیری شطرنج را شروع می‌کند.

بعد از 5 سال شخص دوم که زیر نظر استاد حرفه ای شطرج را یاد گرفت به مسابقات جهانی می‌رود و مقام میاورد. اما شما در این پنج سال باید خودتان چند برابر آن شخص تمرین کنید تا فقط چند تکنیک حمله به مهره های حریف و یا کیش و مات کردن را کشف کنید. اما آن شخص از روز اول توسط استاد در حال یادگیری تمامی این تکنیک ها بود و آنها را تمرین می‌کرد. پس قطعا بسیار از شما ماهرتر است.

شاید شما هم روزی در مسابقات جهانی بتوانید مقام کسب کنید، اما ممکن است این موضوع برایتان به جای 5 سال، 15 الی 20 سال زمان ببرد. پیشنهاد ما به شما این است که از تجربیات افراد بزرگ استفاده کنید.

داشتن یک استاد در زمینه موفقیت، بهبود فردی و کسب و کار و استفاده از آموزش های آنها هم همینطور است. در این آموزش ها این اساتید به شما آموزش می‌دهند که چگونه هدفگذاری کنید، مدیریت زمان و دیسیپلین داشته باشید، کسب و کار خود را رهبری کنید و زندگی شخصی که آرزو هر کسی است داشته باشید و همه اینها را با مصرف کمترین انرژی و در کمترین زمان ممکن بدست بیاورید.