خودتان را با افراد درست احاطه کنید | باب پراکتور

افرادی که ما را احاطه کردند | رو به بالا | Robebala

در این ویدیو باب پراکتور در مورد احاطه کردن خودتان با افراد درست صحبت می‌کند. این ویدیو را از سایت رو به بالا دانلود کنید و به سوالی که باب پراکتور در این ویدیو بیان می‌کند پاسخ دهید و سپس عمل کنید. مطمئن باشید نتایخ خارق العاده‌ای خواهید گرفت.

افراد در ارتباط با ما

افرادی که در اطراف شما هستند تاثیر بسیار زیادی در جهت دادن به زندگی و موفقیت شما دارند. شریاط محیطی هر فرد تمام مراحل زندگی اون را در بر می‌گیرد. زمانی که شما کیفیت زندگی و فکر کردن خود را توسعه دهید، به صورت ناخودآگاه افراد بیشتری را به سمت خود جذب و به زندگی خود اضافه می‌کنید.

در این ویدیو باب پراکتور به خاطره‌ای که با ریمون داگلاس استنفورد داشت اشاره می‌کند. وی می‌گوید که بعد از خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، با شخصی به اسم ریمون داگلاس استنفورد آشنا می‌شود و دقیقا تمام چیزهایی که او می‌گفت را انجام می‌داد. اتفاقی که افتاد این بود باب پراکتور با افراد موفقی همانند ریمون وقت گذراند. او با افراد موفق تر از خودش رفت و آمد داشت. درآمد او کم کم در حال رشد بود و فرد شادتری شده بود و از بودن با مردم لذت می‌برد.

افراد | مردم | رو به بالا | Robebala

نکته پایانی

شما هم حتما دوست دارید با افرادی وقت بگذرانید که اهداف بزرگی دارند و موفق هستند. به پنج نفری که بیشترین وقت خودتان را با آنها هستید نگاه کنید و از خودتان بپرسید:

اگر من فرزندی داشتم، دوست داشتم وقتی که بزرگ شد شبیه آن پنج نفر شود یا خیر؟

اگر جواب شما خیر است، پیشنهاد به دنبال دوستان جدیدی بگردید و این افراد را کنار بگذارید. اگر جواب بله است، پس شما در حلقه درستی از اطرافیان خودتان قرار دارید.

افرادی که در اطراف ما هستند، تاثیر بسیار زیادی بر روی زندگی ما دارند و به ما کمک می‌کنند به کسی که هستیم تبدیل شویم. پس آنها را با دقت انتخاب کنید.


پیشنهاد می‌کنیم بعد از تماشای این ویدیو مابقی ویدیوهای باب پراکتور را مشاهده کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.