4 کتاب برتر برایان تریسی که باید بخوانید

برایان تریسی مدیر و بنیانگذار کمپانی برایان تریسی اینترنشنال ، یک سخنران انگیزشی و نویسنده بیش از 70 کتاب در زمینه توسعه فردی و موفقیت است که کتابهای او به بسیاری از زبانهای زنده جهان ترجمه شده است. او مربی در زمینه موضوعات بسیاری از جمله رهبری ، فروش ، عزت نفس ، هدفگذاری ، استراتژی بازاریابی و کسب و کار ، برنامه ریزی ، خلاقیت و موفقیت است. در طول بیش از 40 سال فعالیت، او توانست به بیش از 1000 کمپانی و 5 میلیون نفر در سراسر جهان از طریق سمینارها مشاوره دهد. همه افراد او را به عنوان یکی از افرادی که موفقیت را برای افراد دیگر به ارمغان می‌آورد می‌شناسند. در ادامه با 4 کتاب از بهترین کتابهای او که در بازار ایران موجود است را برایتان معرفی می‌کنیم تا شما هم از دانش این فرد بزرگ بی بهره نباشید.

 

 

قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی
کتاب قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی

1. کتاب قورباغه را قورت بده!

کتاب قورباغه را قورت بده یکی از بهترین کتابهای جهان که در مورد غلبه بر تنبلی و به تعویق انداختن کارها است که بیش از 450 هزار نسخه به بیش از 23 زبان دنیا چاپ شده است. در این کتاب 21 روش موثر برای غلبه بر تنبلی، دستیابی به اهداف خود و آموزش سازماندهی کارهای روزانه خود را به شما یاد میدهد تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

دریافت کتاب قورباغه را قورت بده

 


 

کتاب اوج کامیابی اثر برایان تریسی
کتاب اوج کامیابی اثر برایان تریسی

2. کتاب اوج کامیابی

در کتاب اوج کامیابی، برایان تریسی به شما سیستمی قدرتمند و ثابت شده معرفی می‌کند که می‌توانید با بکارگیری آنها تمامی جنبه های زندگی خودتان را در جهت مثبت تغییر دهید. شما با ایده‌ها و مفاهیم و روشهایی که توسط افراد فوق موفق در تمامی قسمت های زندگی خود بکار برده‌اند آشنا می‌شوید و خواهید فهمید که چطور نیرویی که در درون خود دارید را برای بدست آوردن اهداف و بهبود فردی خود آزاد کنید. این کتاب شما را به سرعت تبدیل به آدمی مثبت ، متمرکز بر روی فعالیت های خود و شادتر می‌کند. بسیاری از افراد که این کتاب را مطالعه کرده‌اند گفتند که درآمد آنها بسیار بالاتر رفته و زندگی فردی آنها به سرعت بهبود پیدا کرده است.

دریافت کتاب اوج کامیابی

 


 

کتاب ساکت شو و انجامش بده اثر برایان تریسی
کتاب ساکت شو و انجامش بده اثر برایان تریسی

3. کتاب ساکت شو و انجامش بده

کتاب پرفروش و بی‌نظیر ساکت شو و انجامش بده فرمولی خاص برای دستیابی به موفقیت های بیشمار در خود دارد. بر اساس گفته های این کتاب، برای رسیدن به موفقیت شما نیاز ندارید که بسیار ثروتمند یا خوش شانس باشید. بلکه تنها چیزی که نیاز دارید راز انضباط فردی یا دیسیپلین فردی است. این کتاب دارای 3 بخش در مورد دیسیپلین فردی برای موفقیت‌های فردی ، دیسیپلین فردی برای دستیابی به اهداف و دیسیپلین فردی برای رسیدن به شادی در خود جای داده است.

کتاب ساکت شو و انجامش بده

 


 

کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته اثر برایان تریسی
کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته اثر برایان تریسی

4. کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته

کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته روش‌هایی به افراد نشان می‌هد که بدون توجه به اینکه الان در چه مرحله‌ای از زندگی خود قرار گرفته اند، بتوانند به یک میلیونر خودساخته تبدیل شوند. شخص برایان تریسی خود این روش ها را برای تبدیل شدن از یک آدم معمولی به یک میلیونر خودساخته استفاده کرد و به نتایج باورنکردنی دست یافت. اون به تمام افرادی که می‌خواهند به یک میلیونر خودساخته تبدیل شوند، این 21 روش را توصیه می‌کند. این کتاب با بیانی ساده حاوی روش هایی بسیار ساده است و نشان میدهد که هر کسی با پرورش عادات افراد ثروتمند و عمل به آنها می‌تواند نه تنها به استقلال مالی ، بلکه به موفقیت در تمام جنبه های زندگی خود برسد.

21 راز میلیونرهای خودساخته

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.