18 کتاب برتر برایان تریسی که باید بخوانید

Brian Tracy Top Books

حتی کسانی که علاقه‌مند به مباحث انگیزشی و توسعه فردی نیستند نیز بدون شک نام کتاب «قورباغه را قورت بده» را شنیده‌اند. این کتاب، به عنوان یکی از مشهورترین کتاب های برایان تریسی ، الهام‌بخش افراد مختلف در انتخاب اسامی دفترهای برنامه‌ریزی و محتواهای انگیزشی در حوزه‌های مختلف شده است.

خلاقیت و هوشمندی در انتخاب نام این کتاب، آن هم در زمانی که اغلب نویسنده‌ها از اسامی کسالت‌باری همچون «راهنمای موفقیت فردی»، «راهنمای موفقیت فردی خیلی زیاد»،  «من موفق می‌شوم»، «من حتما موفق می‌شوم»، «من حتما خیلی موفق می‌شوم» برای عنوان کتب خود استفاده می‌کردند، خود نشان دهنده مهارت و تجربه بالای نویسنده آن در حوزه کسب و کار، بازاریابی و فروش می‌باشد.

اگرچه امروزه تلاش برای انتخاب اسامی جذاب و غیرمنتظره برای کتاب‌ها افزایش یافته است اما نام برایان تریسی، به عنوان یکی از پیشگامان این سبک در ارائه خلاقانه محتوا به راحتی از ذهن‌ها فراموش نخواهد شد. همین موضوع باعث می‌شود تا بدون نیاز به نام بردن از تعداد کتاب‌ها، سال‌های فعالیت و سمینارهار برگزار شده، به جرات او را یکی از موفق‌ترین و باهوش‌ترین سخنرانان انگیزشی بدانیم.

با این مقدمه، می‌توان گفت ویژگی شاخص بهترین کتاب های برایان تریسی  آن است که او پیش از آموختن تکنیک‌های موفقیت به دیگران، شخصا این تکنیک‌ها را به نحوی موثر و کارا در خلق آثارش به کار برده و نتایج آن نیز برای همه قابل مشاهده است. هر یک از کتاب های برایان تریسی ، نه تنها اطلاعات تئوری را در حوزه‌های مختلف توسعه فردی را به مخاطب می‌آموزند، بلکه خود نمونه عملی از کاربرد این اطلاعات تئوری در واقعیت هستند.

اسامی جذاب و منحصر به فرد، ساختار منسجم و دقیقا مرتبط با عنوان کتاب، شفافیت و بیان مسائل به شیوه‌ای ساده و قابل فهم، خلاصه‌گویی و اجتناب از محتویات اضافی و بی‌ربط همگی از ویژگی‌های اساسی اغلب کتاب های برایان تریسی  هستند که دقیقا از اصول آموزشی وی در زمینه هدف‌گزاری و دستیابی به اهداف پیروی می‌کنند.

 

برایان تریسی کیست؟

برایان تریسی کیست؟

امروزه بازار فروش کتاب‌های انگیزشی و خودیاری بسیار داغ است. مردم در عکس‌العمل به این کتاب‌ها دو دسته‌اند: عده‌ای به طور کامل تسلیم بازار بوده و هر روز کتاب جدیدی به قفسه کتاب‌های خود اضافه می‌کنند به این امید که بالاخره به موفقیت برسند؛ در مقابل عده‌ای نیز به طور کلی نسبت به این حوزه سوءظن داشته و فکر می‌کنند این کتاب‌ها فقط نویسنده‌هایشان را به درآمد کلان می‌رسانند.

یک اصل بدیهی برای اندازه‌گیری این موضوع و دانستن اینکه آیا کتابی برای شما مفید است یا نه، سوال کردن در این زمینه است که آیا این تکنیک‌ها واقعا در زندگی نویسنده کاربرد داشته‌اند؟ به عبارتی دیگر، بهتر است نیم‌نگاهی به زندگینامه و اعتبار نویسنده آن بیندازید و ببینید پیش از نگارش این کتاب‌ها چه دستاوردهایی در زندگی خود داشته‌اند. آیا نگارش این کتاب تنها دستاورد آنهاست یا پیش از آن خود فرد موفقی در عرصه کسب و کار و تجارت بوده‌اند؟ در مورد کتاب های برایان تریسی، پاسخ این سوال بر اساس داستان زندگی وی روشن است.

برایان تریسی همچون اغلب افراد خودساخته، در دوران کودکی خود در فقر و محرومیت به سر می‌برد و همیشه این سوال را با خود داشت که چرا برخی از افراد مرفه و ثروتمند و برخی دیگر محروم و تهی‌دست هستند. برای پیدا کردن جواب سوالش، در سن 20 سالگی شروع به سفر و یادگیری کرد. او ۸ سال تمام به نقاط مختلف دنیا از جمله سخت‌ترین مناطق کره زمین از نظر شرایط زیستی یعنی صحاری افریقا سفر کرده و به کسب تجربه و اطلاعات پرداخت.

در طول این بازه زمانی، تجربه کارهای مختلف از جمله کارگری در کشورهایی نظیر سنگاپور و تایلند را داشته و از کشورهای مختلفی نظیر ترکیه، ایران، پاکستان، هند و مالزی عبور کرده است. زمانی که دیگر کاری برای کارگری پیدا نکرد، فروشندگی را آغاز کرد که همین تغییر سرآغاز موفقیت‌های وی در عرصه فروش و بعدها مدیریت کسب و کارها شد. زمانی که کار فروشندگی را آغاز کرد، تصمیم گرفت تبدیل به یک یاد گیرنده دائمی بشود. این موضوع باعث می‌شد وی هر کاری را که شروع کند تبدیل به بهترین فرد در حوزه خودش شود و در نهایت نقطه عطف فعالیت‌های وی پیش از احداث کمپانی اختصاصی خویش، ریاست اجرایی یک شرکت ۲۶۵ میلیون دلاری می‌باشد.

وی در حال حاضر، مدیر و بنیانگذار کمپانی بزرگ برایان تریسی اینترنشنال، می‌باشد. در طول چهار دهه فعالیت مستمر، بیش از 1000 کمپانی و 5 میلیون نفر در سرتاسر جهان از طرق مختلف همچون مشاوره‌های کسب و کار و شرکت در سمینارها، از رهنمودهای برایان تریسی برای پیشبرد کسب و کار خود بهره برده‌اند. وی همچنین برای توسعه هر چه بیشتر اهدف خود در حوزه آموزش، دانشگاهی در سن دیگو کالیفرنیا نیز تاسیس کرده است که دانشگاه بین‌المللی برایان تریسی نام دارد.

 

بیماری سرطان برایان تریسی

ابتلا برایان تریسی به سرطان حنجره

در سال 2010، پزشکان تشخیص دادند که برایان تریسی در فاز سوم سرطان حنجره قرار دارد. این حادثه تلخ، می‌تواند زندگی هر کسی را تحت‌الشعاع قرار دارد. اینجاست که می‌توان از تصمیمات یک رهبر انگیزشی کارکشته در این شرایط، نحوه مواجهه با چالش‌های مهم زندگی را آموخت. برایان تریسی، مراحل مبارزه خود با سرطان را تحت عنوان داستان جان به دربردن «A Survival Story» منتشر کرده است که می‌تواند یک راهنمای عملی و کاربردی برای هر کسی باشد که فکر می‌کند مشکلات غیرقابل حل در زندگی دارد.

وی در بخشی از یادداشت‌هایش می‌نویسد باید مراحل شیمی‌درمانی را آغاز کرده و از روی تاثیراتی که برای وضعیت جسمانی من دارد، برای کار و زندگی جدیدم برنامه‌ریزی کنم. بسیاری از نکات آموزشی وی در کتاب‌هاش در همین جمله ساده خلاصه می‌شود: پذیرش واقعیت، برنامه‌ریزی بر اساس واقعیت، خوش‌بینی، مثبت‌نگری و اعتماد به نفسی که اجازه می‌دهد فرد به جای ترس و نگرانی، این شرایط پیش‌بینی نشده را بخشی از زندگی جدید خود و تجربه‌ای برای آموختن تلقی کند.

برایان تریسی بسیاری از مشکلات دیگر نظیر از دست دادن کار، طلاق، ورشکستگی، و از دست دادن عزیزان را به مشکل خود تشبیه کرده و ویژگی مشترک همه آنها را اینگونه توصیف می‌کند: به طور پیش‌بینی نشده اتفاق می‌افتند، موانعی در مسیر اهداف ما ایجاد کرده و گاه تغییرات دائمی در وضعیت زندگی ما به وجود می‌آورند. اینکه چگونه شرایط جدید را مدیریت کرده و از آن به نفع خود بهره ببرید، به سیستم‌های ذهنی برمی‌گردد که پیش از این برای خود ساخته‌اید. کاری که او در آموزش دادن آن استاد است و در کتاب‌های مختلف خود از ابعاد مختلف به آن پرداخته است.

 

 

ویژگی کتاب های برایان تریسی

برایان تریسی بیش از 70 کتاب در زمینه‌های مختلف توسعه فردی، موفقیت، بازاریابی،‌ فروش و کسب‌وکار تالیف کرده است که اغلب آنها بسیار مشهور و پرفروش بوده و به زبان‌های متعددی ترجمه شده‌اند. در ادامه به دو ویژگی شاخص که تالیفات وی را به برترین کتاب‌های خودیاری موجود تبدیل می‌کنند اشاره می‌کنیم:

جامعیت و سازگاری با فرهنگ‌های مختلف: یکی از مشکلات بسیاری از کتاب‌های خودیار آن است که در کشورهایی با شرایط فرهنگی و اقتصادی خاصی نگارش شده‌اند. نویسندگان زبده و سخنرانان انگیزشی حرفه‌ای می‌دانند که شرایط موفقیت در آمریکا، اروپا، ایران یا هند یکسان نیست و تلاش می‌کنند پیش از نگارش کتاب‌های خود از فرهنگ‌های مختلف اطلاعاتی کسب کنند. با توجه به سرگذشت برایان تریسی و سفر به سرزمین‌های دوردست، هیچ کس بهانه‌ای برای موفق نشدن با کمک کتاب‌های او نخواهد داشت. اگرچه وی خود زاده کانادا می‌باشد و این موضوع بدون شک کمک بزرگی برای آغاز این سفر چندساله بوده است، اما نباید فراموش کرد که او به خوبی با مشکلات مردمان در سایر کشورها نیز آشنایی دارد و مطالبی که عنوان می‌کند جامع بوده و در هر محیطی قابل اجراست.

ساختار هدفمند و منسجم: برایان تریسی همواره در آموزش‌های توسعه فردی، بر تعیین هدف و تمرکز بر روی آن تاکید دارد. کتاب‌های خودش نیز از این قاعده مستثنی نیستند. وی در هر کتاب به طور خاص بر روی یک حوزه از توسعه فردی یا کسب و کار تمرکز کرده و تمامی اطلاعات مفید در آن حوزه را به نحوی موثر ارائه کرده است. توصیه ما این است که شما نیز به این اصل پایبند مانده و در هر بازه زمانی، با تعیین اولویت‌های‌تان، یک یا نهایتا دو کتاب مناسب را برای خود انتخاب کنید و تا پیش از ایجاد تغییرات محسوس و قابل لمس در زمینه مورد نظرتان، به سراغ موضوع جدیدی نروید. بدین ترتیب می‌توانید حداکثر بهره‌وری را از مطالعه کتاب های برایان تریسی  به دست آورده و به مرور در عرصه کاری خود پیشرفت کنید.

کتاب قورباغه را قورت بده!

ویژگی های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی نشر برات

قورباغه را قورت بده، معروف ترین کتاب برایان تریسی در حوزه توسعه فردی می‌باشد که موضوع آن غلبه بر تنبلی و ترک عادت به تعویق انداختن کارهاست. برایان تریسی این کتاب را طوری نوشته است که اولین تجربه ترک تنبلی خود را با خواندن آن تجربه کنید. زیرا این کتاب بسیار مختصر و در عین حال سرراست و پر از نکته‌های کاربردی می‌باشد. حتی اگر قبلا این کتاب را خوانده باشید، در خواندن چندباره آن باز هم به نکات جدیدی دقت خواهید کرد. این کتاب که 21 روش کاربردی در غلبه بر تنبلی را در برمی‌گیرد به بیش از 23 زبان دنیا از جمله فارسی ترجمه شده است.

کتاب فقط ساکت شو و انجامش بده اثر برایان تریسی

ویژگی های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: گروه سنی د، ه، بزرگسالان

کتاب فقط ساکت شو و انجامش بده اثر برایان تریسی

در این کتاب بی‌نظیر، برایان تریسی بر اهمیت ویژه انضباط و دیسیپلین فردی در موفقیت‌ها تاکید می کند. به بیان تریسی در این کتاب پرفروش و مشهور، برای رسیدن به موفقیت نیاز به شانس یا ثروت بیش از اندازه ندارید و کلید دستیابی به خواسته‌های خود، داشتن نظم و انضباط در این مسیر می‌باشد. توصیه‌های این کتاب در زمینه ارتقای دیسیپلین فردی در سه حوزه مجزای موفقیت‌های فردی، دستیابی به اهداف و شادی دسته‌بندی شده‌اند که به شما اجازه می‌دهد بر اساس شرایط زندگی خود، حوزه مورد نظر را انتخاب و بر روی تمرینات آن تمرکز کنید.

کتاب 21 راز میلیونرهای خود ساخته اثر برایان تریسی

ویژگی های مهم

 • قطع: جیبی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب 21 راز میلیونرهای خود ساخته اثر برایان تریسی

در حالی که بسیاری از ما دائما شرایط بیرونی و مواردی همچون نداشتن موقعیت‌های مناسب کاری را عامل عدم کامیابی خود در زندگی می‌دانیم، همواره افرادی را می‌بینیم یا در مورد آنها می‌شنویم که زندگی خود را از نقطه صفر به تنهایی ساخته و به موفقیت‌های فراوانی دست یافته‌اند. اما راز موفقیت این افراد چیست؟ برایان تریسی در این کتاب ارزشمند، به رازهای موفقیت افراد خودساخته پرداخته و نشان می‌دهد مهارت‌های آنان توسط هر کس دیگری نیز قابل یادگیری است. فارغ از اینکه در حال حاضر در چه مرحله‌ای از زندگی خود قرار دارید، با کمک 21 مهارتی که برایان در این کتاب به شما آموزش می‌دهد، می‌توانید تغییر در جهت نیل به اهداف‌تان در زندگی را آغاز کنید.

کتاب مدیریت زمان اثر برایان تریسی

ویژگی های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب: تمامی گروه های سنی، بزرگسالان

کتاب مدیریت زمان اثر برایان تریسی انتشارات آتیسا

مدیریت صحیح زمان، سنگ‌بنای موفقیت در هر زمینه‌ای است. این یک معادله بسیار ساده و بدیهی است: هر چه از زمان خود بهتر استفاده کنید، به نتایج بهتری دست خواهید یافت. اما عمل کردن به این نکته ساده و بدیهی برای بسیار از افراد آسان نیست. به این علت که مدیریت زمان، برعکس آنچه به نظر می‌رسد یک مهارت آموختنی است و باید در مورد آن اطلاعات کسب کرد. در کتاب مدیریت زمان، برایان تریسی به آموزش ۲۱ تکنیک کاربردی می‌پردازد که به کمک آنها می‌توانید میزان بهره‌وری خود در طی روز را افزایش داده و حداقل دو ساعت به زمان مفید خود در هر روز اضافه کنید!

کتاب هنر جذب دیگران اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب هنر جذب دیگران اثر برایان تریسی

برایان تریسی که به عنوان یک سخنران انگیزشی و راهنمای توسعه فردی، به افراد مختلفی کمک کرده یا زندگی‌ای را که هرگز تصور نمی‌کردند برای خود بسازند در این کتاب به یکی از کلیدی‌ترین مهارت‌های لازم در دستیابی به اهداف پرداخته است. بسیار از مشاغل در دنیای امروز بر پایه روابط با دیگران بنا شده‌اند. هر اندازه که شما بتوانید روابط مثبت و سازنده با اطرافیان خود برقرار کرده و آنها را متقاعد به همکاری و همفکری با خود کنید، به همان اندازه در دستیابی به اهداف خود مسیر هموارتری پیش‌رو خواهید داشت. در این کتاب برایان تریسی به اهمیت هنر جذب دیگران پرداخته و در نهایت مهارت‌هایی را به شما آموزش می‌دهد که به کمک ‌آنها می‌توانید روابط اجتماعی  و کاری خود را به شکل چشمگیری ارتقا بخشید.

کتاب جادوی سخنوری اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز

کتاب جادوی سخنوری اثر برایان تریسی

در قرن 21، داشتن قدرت بیان بالا یکی از ملزومات ارتقای شغلی در اکثر زمینه‌های کاری می‌باشد. افراد بسیار موفق می‌دانند که با مهارت‌های سخنوری مورد احترام همگان قرار گرفته و به فردی ارزشمند برای مجموعه‌شان تبدیل می‌شوند. با قدرت بیان بالاست که می‌توانید توجه مثبت افراد مهم و تأثیرگذار در حوزه کاری خود را به خود جلب کرده و دستیابی به اهداف را برای خودتان ساده کنید. در کتاب جادوی سخنوری، برایان تریسی به شما می‌آموزد که چگونه در هر جمعی با اعتماد به نفس بالا و انرژی مثبت ظاهر شوید، توجه و تحسین دیگران را برانگیزید، زبان بدن و تن صدای خود را کنترل کنید و از جملات طنز، محاوره‌ای و نقل قول‌ها در موقعیت مناسب خود استفاده کنید و در نهایت به صورت منطقی، سخنان خود را به مخاطب خود بقبولانید. همچنین یک فصل اضافه برای ارتقای مهارت‌های فروش در نظر گرفته شده است که می‌تواند مورد توجه ویژه افراد در این حوزه قرار گیرد.

کتاب انگیزه اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز

کتاب انگیزه اثر برایان تریسی

مخاطبین اصلی این کتاب برایان تریسی، در حقیقت مدیران هستند. به عنوان یک مدیر، یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های شما ارتقای انگیزه کارمندان می‌باشد به طوری که همواره برای داشتن بهترین عملکرد خود تلاش کنند. در کتاب انگیزه، برایان تریسی با اتکا به تجربیات چندین ده ساله خود، 21 تکنیک انگیزشی مفید فردی و گروهی را به شما می‌آموزد تا فضایی در محل کار فراهم کنید که هر روز کارمندان با علاقه به محل کار خود آمده و نسبت به چالش‌های موجود و انجام فعالیت‌ها شور و شوق نشان دهند. متدهای کاربردی برای کاهش ترس کارمندان از شکست و افزایش علاقه آنان به موفقیت، ارائه بازخوردهای منظم و رفع موانع عملکردی کارمندان در محیط کا، از جمله موضوعاتی هستند که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو اثر برایان تریسی

به طور کلی هر فردی در زندگی، استعدادها و مهارت‌های بالقوه‌ای دارد که هرگز به فکر استفاده هوشمندانه از آنها و افزایش سطح درآمد و موفقیت خود نیفتاده است. برایان تریسی در این کتاب ارزشمند سه نکته ساده و کلیدی را عامل ظهور شکوفایی توانمندی‌های بالقوه افراد می‌داند: شفافیت، تمرکز، انسجام. به این معنا که حقیقتا بدانید چه می‌خواهید، به طور مستمر بر روی هدف خود تمرکز کنید و به طور پیوسته تمام فعالیت‌های خود را در راستای رسیدن به آن تنظیم کنید. با به کار گرفتن تکنیک‌هایی که در این کتاب به شما آموخته می‌شود خواهید توانست استعدادها و مهارت‌های خود را با اهداف‌تان همسو کرده و به موفقیت‌هایی بیش از آنچه که تاکنون کسب کرده‌اید، دست یابید. برای علاقه‌مندانی که ممکن است دچار تردید باشند، باید یادآوری کنیم که این کتاب با اسامی دیگری همچون «حرف نزن، عمل کن!» و «حرف نزن، کاری بکن!» نیز ترجمه شده است.

کتاب نیروی اعتماد به نفس اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز

کتاب نیروی اعتماد به نفس اثر برایان تریسی

اگر ترس از شکست نداشتید، چه هدفی برای خود انتخاب می‌کردید؟ اگر تصور می‌کردید موفقیت شما تضمین شده است، دست به چه کارهای خارق‌العاده‌ای می‌زدید؟

اعتماد به نفس شما تعیین می‌کند که اهداف‌تان تا چه اندازه بزرگ هستند، چقدر برای دستیابی به آنها مصمم هستید، چه اندازه در راه رسیدن به آن انرژی صرف می‌کنید و در هنگام روبه‌رو شدن با موانع تا چه اندازه بر روی ادامه مسیر پافشاری می‌کنید.

با کمک این کتاب برایان تریسی، شما می‌آموزید که همچون موفق‌ترین افراد، ابتدا ارزش‌های خود را مشخص کنید، زندگی‌تان را با ارزش‌های خود همساز کنید و در نهایت ذهن‌تان را برای دستیابی به اهداف خود برنامه‌ریزی کنید. با کمک تکنیک‌های کاربردی ارائه شده در این کتاب، شما به کاهش نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود پرداخته و به مرور بر ترس خود از دستیابی به اهداف بزرگ غلبه خواهید کرد.

کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب 21 راز میلیونرهای خود ساخته اثر برایان تریسی

کتاب 21 رمز میلیونرهای خودساخته، ترجمه دیگر یکی از بهترین کتاب های برایان تریسی  تحت عنوان « The 21 Success Secrets of Self‑Made Millionaires» می‌باشد که پیش از این تحت عنوان 21 راز میلیونرهای خودساخته معرفی شد. این نسخه از کتاب توسط سید مرتضی نظری ترجمه شده است.

کتاب سخنرانی موفق اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز
 • مناسب برای: بزرگسالان

کتاب سخنرانی موفق اثر برایان تریسی

کتاب سخنرانی موفق، ترجمه دیگری از کتاب «Speak to Win» با ترجمه مهدی قراچه داغی، مترجم خوش‌قلم و توانمند در حوزه کتاب‌های روانشناسی و انگیزشی می باشد. این کتاب از جمله بهترین کتاب های برایان تریسی در حوزه افزایش قدرت بیان و نفوذ در مخاطب بوده و در ترجمه دیگری با عنوان کتاب جادوی سخنوری، اطلاعات بیشتری در خصوص آن ارائه شده است.

کتاب فکرت را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع: رقعی
 • نوع جلد: شومیز

کتاب فکرت را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند اثر برایان تریسی

اینکه چگونه می‌توانیم به خواسته‌هایمان در زندگی دست یابیم، برای بسیاری از افراد یک معمای بزرگ است. احتمالا به راحتی قبول نخواهید کرد که کلید دستیابی به سعادت و عملی کردن اهداف‌تان تغییر در نحوه تفکر شماست. اما برایان تریسی در این کتاب ارزشمند به شما می‌آموزد که با تغییر شیوه تفکر، می‌توانید اعتماد به نفس خود را افزایش داده و کنترل سرنوشت خود را شخصا در دست بگیرید، روابط خود را بهبود بخشیده و سلامتی جسمانی خود را ارتقا دهید. در این کتاب خواهید آموخت که توانایی‌های درونی شما بیش از آنی است که خودتان تصور می‌کنید و با تغییر نحوه تفکر خود، می‌توانید بیش از هر زمان دیگری مهارت‌های بالقوه خود را به عمل تبدیل کنید.

کتاب بازاریابی اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای:بزرگسالان

کتاب بازاریابی اثر برایان تریسی

در بسیاری از فعالیت‌های تجاری، ابتدا محصول یا خدماتی طراحی و تولید شده و سپس به بازاریابی و فروش آن محصول به مخاطب پرداخته می‌شود. برایان تریسی در این کتاب می‌گوید، صاحبان کسب و کارهای موفق چنین عمل نمی‌کنند؛ آنها محصولی را تولید کرده یا خدماتی را ارائه می‌کنند که از پیش می‌دانند بسیاری از افراد در جست‌وجوی آن محصول خاص هستند.

در این کتاب برایان تریسی، ۲۱ ایده قدرتمند و کاربردی را ارائه می‌کند که می‌توانند استراتژی‌های شما در بازاریابی را متحول کنند. در این کتاب می‌آموزید: چگونه باید خود را از رقبا متمایز کنید؛ با برطرف کردن نیازهای مخاطب آنها را به مشتری خود تبدیل کنید؛ استراتژی درستی برای قیمت‌گزاری داشته، نحوه توزیع کانال‌های خود را ارتقا بخشیده و در نهایت خریداران را مجاب کنید تا شما را از بین صدها رقیب انتخاب کنند.

کتاب فوق ستاره فروش شوید اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای: تمامی گروه های سنی

کتاب فوق ستاره فروش شوید اثر برایان تریسی

برایان تریسی که خود اولین گام‌های فعالیت خود را در حوزه فروش برداشته است، در این کتاب تجربیات ۳۰ ساله خود در این حوزه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برایان تریسی بر اساس تجارب شخصی خود و مشاهده موشکافانه عملکرد موفق‌ترین فروشندگان جهان، در این کتاب هم به بخش ذهنی امر فروش و هم به تکنیک‌های اجرایی آن در برابر مشتریان می‌پردازد.

در این کتاب مختصر و عملکردی، برایان تریسی ۲۱ تکنیک ویژه را آموزش می‌دهد که به شما کمک می‌کنند قراردادهای بهتر و بیشتری ببندید، به راحتی با کارفرما به توافق برسید، مهارت‌های خود در ارائه به هنگام فروش را افزایش داده و در نهایت با سرعت بیشتری بفروشید.

کتاب علم تاثیرگذاربودن اثر برایان تریسی انتشارات نگاه نوین

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای:بزرگسالان

کتاب علم تاثیرگذاربودن اثر برایان تریسی انتشارات نگاه نوین

در کمتر از 8 دقیقه نظر مثبت کارفرماها، مشتریان و همکاران خود را جلب کنید. در این کتاب برایان تریسی با اتکا بر آخرین تحقیقاتی که در ابعاد جهانی مطالعه و آزمایش شده‌اند، رازهای تبدیل پاسخ «نه» به «بله» را با شما در میان می‌گذارد.

در این کتاب جدیدترین تکنیک‌ها برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران و از بین بردن مقاومت آنها را می‌آموزید. یاد می‌گیرید چگونه رفتار کنید تا سایرین ب سرعت در کنار شما احساس راحتی کنند. زبان بدن خود را بازنگری و بهبود می‌بخشید و در نهایت تفاوت ظریف اغوا و تأثیرگذاری را به شیوه علمی می‌آموزید.

جذاب‌ترین ویژگی علم تاثیرگذار بودن سادگی آن می‌باشد که اجازه می‌دهد تا تکنیک‌ها را به سادگی و سرعت یاد گرفته و متوجه شوید علت «نه» گفتن افراد چیست و چگونه می‌توان آن را به «بله» تبدیل کرد.

کتاب اوج کامیابی اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای:بزرگسالان

کتاب اوج کامیابی اثر برایان تریسی

در این کتاب، برایان تریسی نتایج حاصل از 25 سال مطالعه، تجربه و کار با موفق‌ترین افراد را به صورت تکنیک‌هایی به شما آموزش می‌دهد که کمک می‌کنند سیستم موفقیت خود در زندگی را طراحی کنید.

در این کتاب با مفاهیمی آشنا می‌شوید که افراد موفق در هر زمینه‌ای آن را برای به سرانجام رساندن امور خود به کار می‌گیرند. می‌آموزید که چگونه قفل مهارت‌های بالقوه خود را باز کرده و آنها را به نتایج بالفعل تبدیل کنید.

 در این کتاب با یک مطالعه عمیق در روانشناسی، فلسفه،اقتصاد، تجارت، سیاست، تاریخ، مذهب، و اساطیر یک برنامه کامل برای موفقیت و دستیابی به اهداف ارائه شده است که به صورت گام به گام به شما آموزش داده می‌شود. هدف این کتاب ارتقای عزت نفس، بهبود عملکرد فردی و کسب مهارت‌هایی است که به شما اجازه می‌دهند به سادگی بر تمام جنبه‌های زندگی‌تان کنترل داشته باشید.

کتاب قدرت تجارت اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای:بزرگسالان

کتاب قدرت تجارت اثر برایان تریسی انتشارات زرین کلک

در این کتاب از برایان تریسی می‌آموزید که یک رهبری مقتدرانه و مسئولانه تا چه اندازه در موفقیت کسب و کار اهمیت دارد. وی به شما آموزش می‌دهد که برای رهبری یک تجارت موفق چگونه میل به تعهد، مسئولیت‌پذیری و به سرانجام رساندن کارها را اصل اساسی در تجارت خود قرار داده و بدون توجه به عوامل خارجی و فشارهای بیرونی به اهداف خود دست یابید.

رهبری یک کسب و کار موفق با تمایل به انجام کارهایی که دیگران از انجام آن ترس دارند آمیخته است. رهبران موفق به خوبی آگاهند که هیچ کس در تلاش اول و دوم موفق نمی‌شود. بنابراین با وجود اینکه همچون سایرین از شکست متنفر هستند، بر ترس‌ها و تردیدهای خود غلبه کرده و به استقبال شکست‌های پیاپی می‌روند. برایان تریسی در این کتاب تکنیک‌های کسب روحیه رهبری شکست‌ناپذیر را با شما در میان خواهد گذاشت.

کتاب هدف اثر برایان تریسی

ویژگی‌های مهم

 • قطع:رقعی
 • نوع جلد:شومیز
 • مناسب برای:بزرگسالان

کتاب هدف اثر برایان تریسی

فرق رویا با هدف چیست؟ چرا برخی افراد به راحتی به اهداف خود دست می‌یابند در حالی‌که عده‌ای دیگر دائما در حال رویاپردازی و خیالبافی در مورد زندگی بهتر هستند؟ این کتاب مشهور از برایان تریسی، به شما آموزش می‌دهد که اهداف خود را به شیوه‌ای صحیح تنظیم کرده و به آنها دست یابید.

برایان تریسی در این کتاب نیز همچون اغلب کتاب‌های مشهور و کارای خود، از تکنیک‌های 21 گانه ساده، شفاف، قدرتمند، مختصر و در عین حال مفید برای آموزش به شما بهره می‌گیرد. در این کتاب شما یاد می‌گیرید که یک سیستم ساده، قدرتمند و تاثیرگذار برای هدف‌گزاری و دستیابی به اهداف خود ساخته و در تمام باقی عمر از آن برای دستیابی به هر هدفی بهره بگیرید. سیستمی که به شما کمک می‌کند تا هدف تعیین کنید، اعتماد به نفس و عزت نفس خود را ارتقا دهید، با موانع روبه‌رو شوید و به مسیر خود در دستیابی به اهداف ادامه دهید.

منبع briantracy.com briantracy.com

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.