رویاهای شما لیاقت بیشتر از اینها را دارد | مل رابینز

امروزه تلفن های همراه وارد زندگی همه افراد دنیا شده است. محتوای ایجاد شده در آن به قدری زیاد است که کمتر کسی به تاثیرات آنها بر زندگی هایمان توجه می‌کند. در این ویدیو مل رابینز در مورد تاثیرات تلفن همراه بر روی اهداف شما صحبت می‌کند. مل رابینز عقیده دارد که افراد باید 5 دقیقه در زمان بیدار شدن از خواب برای اهداف خود وقت بگذارند و از خود بپرسند که امروز چه کاری می‌توانند انجام دهند که یک قدم به سمت موفقیت در زندگی و موفقیت در کار خود بردارند. این ویدیو مهم را می‌توانید از سایت رو به بالا ( Robebala.com ) دانلود کنید.

تاثیرات تلفن همراه

تاثیر تلفن همراه بر اهداف و زندگی شما

یک عادت که افراد برای کنترل زندگی خودشان و رسیدن به موفقیت باید در خود پرورش دهند و آن این است:

“تلفن همراه خود را موقع خوابیدن در اتاق خواب خود نبرید”

پرورش این عادت به طرز شگفت انگیزی بر روی زندگی و کسب و کار ما تاثیر دارد. تحقیقات انجام شده بر روی استفاده از تلفن همراه نشان می‌دهد که 33 درصد از مردم ایمیل‌هایشان را در نیمه‌های شب می‌خوانند.اگر شب تلفن خود را در کنار خود نگذارید و صدای زنگ آن را بی‌صدا کنیدو به مدت 5 دقیقه اهداف خود را مرور کنید ، مطمئن باشید که پیشرفت چشم گیری در زندگی و مسیر خود خواهید داشت.

نتیجه گیری

شما باید حد و مرزی با تلفن همراه خود داشته باشید. تلفن همراه باید وسیله ای برای شما باشد ، نه شما وسیله‌ای برای آن. استفاده بیش از حد از آن تاثیر مخربی بر روی خواب ، درآمد شما و کنترل زندگیتان می‌گذارد. بهتر است این موارد را جدی بگیرید و همین امروز برای پرورش این عادت اقدام کنید.

بعد از دیدن این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم ویدیو چرا نباید تلویزیون ببینید از برایان تریسی را تماشا کنید.


اگر این ویدیو برای شما مفید واقع شد، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.