من را دست کم نگیرید! | کلیپ انگیزشی

هیچوقت من را دست کم نگیر

من را دست کم نگیرید!

اینکه مردم در مورد شما و اهداف شما چه فکری می‌کنند مهم نیست. زندگی شما هیچ ربطی به آنها ندارد. تاریخ نشان داده که جهان پر است از این افراد منفی باف . کسانی که به جز تمسخر و ناامید کردن دیگران هیچ ارزش دیگری ایجاد نمی‌کنند. می‌خواهم به این فکر کنید که چه تعدا از این افراد در تاریخ ثبت شده‌اند. تاریخ افرادی که تخیلات عجیبی در ذهن داشتند و شاید مورد تمسخر بقیه به خاطر همین تخیلات شدند را در خود جای داده است.

برادران رایت زمانی که اولین پرواز خود را انجام دادند ، افراد منفی باف گفتند که آنها فقط 12 ثانیه توانستند پرواز کنند. اما برادران رایت گفتند ما نه تنها توانستیم پرواز کنیم بلکه توانستیم 12 ثانیه در آسمان بمانیم. این تفکری که آنها داشتند باعث شده اسم آنها در تاریخ ثبت شود و امروزه همه ما آنها را بشناسیم و جهان همواره قدردان آنها باشند.

همیشه افرادی برای دست کم گرفتن شما و ناامید کردنتان وجود دارد. چون آنها باید حتما کاری انجام شده باشد تا بتوانند باور کنند که انجام شدنش ممکن است. در این وضعیت شما باید اعتماد به اهداف خود ایمان داشته باشید و اهداف خود را بدون گوش دادن به معترضان و افراد منفی باف ادامه دهید. وقتی که به شما به موفقیت رسیدید آنگاه همه می‌فهمند که شما که هستید.

علم نشان داده که همانند بدن انسان که با استفاده از تمرین مداوم و مراقبت قدرتمند می‌شود، ذهن انسان هم با تمرین و افکار درست می‌تواند قدرتمندتر شود. شما باید با حذف افکار منفی ، اخبار و … ذهن خود را قدرتمند کنید تا بتوانید اهداف خود را دنبال کنید و به موفقیت در کار و موفقیت در زندگی خود برسید.

راه رسیدن به اهداف بسیار پر پیچ و خم است . نیاز دارد فداکاری های زیادی انجام دهید. برای رسیدن به اهداف بزرگتر نیاز است فداکاری های بزرگی انجام دهید. تمام زمان روز خود را بر روی کارهای ضروری که شما را به اهداف خود نزدیک می‌کند برسانید. تمامی افراد موفق در دنیا همانند شما فقط 24 ساعت در روز زمان داشتند . پس شما هم می‌توانید به آنها برسید و جز چند درصد بالای جامعه خود باشید.

در این کلیپ انگیزشی در مورد همین موضوع صحبت می‌کند و به شما انگیزه زیادی برای پیگیری اهداف و رها کردن اهمال کاری می‌دهد.  پیشنهاد می‌شود آن را از سایت رو به بالا ( Robebala.com ) دانلود کنید و آن را تماشا کنید.


اگر این کلیپ انگیزشی برای شما مفید بود، لینک این صفحه در سایت روبه بالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.