ترس چیست و چگونه ترس و اضطراب را متوقف کنیم؟ | مل رابینز

جلوگیری از ترس | مل رابینز

احتمالا شما هم مانند بسیاری از افراد چیزهای زیادی در زندگی ، روابط و کارتان است که از انجام دادن آنها می‌ترسید و همین ترس باعث شده است که از تمام تجربیاتی که می‌خواهید در زندگی خود داشته باشید محروم شوید.

مثلا اگر از پرواز با هواپیما می‌ترسید، این می‌تواند توانایی شما را برای سفر کردن و دیدن کل دنیا محدود می‌کند. اگر از صحبت کردن در جمع می‌ترسید، می‌تواند توانایی شما برای ابراز خود و به اشتراک گذاشتن ایده‌هایتان محدود می‌کند. اگر از صحبت کردن با رئیس خود و درخواست برای افزایش حقوق می‌ترسید، این مورد می‌تواند مستقیما بر میزان درآمدتان تاثیر می‌گذارد.

ترس چیزی است که ما را کاملا متوقف می‌کند، اما می‌تواند اینطور نباشد!

ترس چیست؟

ترس یک حالت فیزیکی در بدن شما است که دقیقا همانند هیجان عمل می‌کند. در این هنگام ضربان قلب شما تغییر می‌کند ، ممکن است کمی عرق کنید، ممکن است احساس حمله در سینه خود داشته باشید، ممکن است احساس خطر در شکم خود داشته باشید و موارد دیگر . اساسا این تغییرات شیوه‌ای است که بدن شما وارد یک حالت اضطراری می‌شود ، زیرا برای اقدام کردن در آن لحظه آماده شده است.

 

در این ویدیو، مل رابینز درباره موضوع ترس و اضطراب با شما صحبت می‌کند و دقیقا برایتان این موضوع و راه‌های کنترل آن را شرح می‌دهد. همچنین به اصطلاح خود ایشان یک سلاح مخفی را با شما به اشتراک می‌گذارد که خودش سال‌ها برای شکست دادن هر گونه ترسی که باعث توقف او شده بود، استفاده می‌کرد. این ویدیو آموزشی را از سایت رو به بالا دانلود و تماشا کنید.


بعد از تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌کنیم مابقی ویدیوهای مل رابینز را تماشا کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.